VI Bieg po moczkę i makówki: zostań mistrzem kibicowania
0

Jak w ubiegłym roku tak i w tym w trakcie VI Biegu po moczkę i makówki organizowany będzie konkurs dla kibiców „Zostań mistrzem kibicowania”. Każdy kto biega wie jak ważną pełnią oni rolę na trasie. Dlatego organizator postanowił ich nagrodzić.

2017-12-07 8875 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kejza Team: mikołajkowe medale w Gliwicach
0

W Turnieju Mikołajkowym w Gliwicach najmłodsi dżudocy Kejza Team Rybnik wywalczyli pięć medali.

2017-12-06 9801 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Yacht Club Rybnik: Mikołaje nad zalewem
1

W ubiegłą sobotę nad Zalewem Rybnickim w Yacht Clubie Rybnik odbył się piknik pt. „Zostań Świętym Mikołajem” w ramach projektu Płyniemy Polsko.

2017-12-06 10144 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik: szukają zdolnej młodzieży
2

Kilka tygodni temu do okolicznych klubów piłkarskich rozesłano zaproszenia dla zawodników z roczników 2000 i młodszych, którzy wezmą udział w meczu testowym organizowanym przez KS ROW 1964 Rybnik.

2017-12-05 12530 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ekstraliga futsalu: druga wygrana piłkarek ROW-u
0

W drugim meczu ekstraligi futsalu kobiet piłkarki TS ROW Rybnik bez problemów pokonały ISD-AJD Częstochowa 5:0.

2017-12-05 10234 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływanie: mocne zakończenie sezonu GP Polski
0

Zakończyły się starty pływaków Masters w rocznym cyklu Grand Prix Polski. Ostatnie zawody odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Rzutem na taśmę zdecydowała się wziąć w nich udział Anna Duda z RMKS-u Rybnik.

2017-12-04 8624 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley wygrał na wyjeździe z Kęczaninem i utrzymał pozycję lidera II ligi
0

We wszystkich meczach 11. kolejki II ligi (5. grupa) wygrali goście. Wśród zwycięzców znaleźli się siatkarze TS Volley Rybnik.

2017-12-03 6707 Autor: ad
13. Bieg Barbórkowy: Dawid Malina ponownie zwycięża
16

Dzisiaj w samo południe ponad 800 biegaczy wystartowało w 13. edycji Biegu Barbórkowego. Najszybciej 10-kilometrową trasę przebiegł Dawid Malina. To trzeci z rządu sukces rybniczanina.

2017-12-03 24055 Autor: bf
Kacper Woryna z powołaniem do kadry narodowej
1

13 zawodników liczy seniorska reprezentacja Polski na sezon 2018, którą wytypował trener kadry Marek Cieślak. Powołanie otrzymał też zawodnik ROW-u Rybnik, Kacper Woryna, który ma za sobą doskonały sezon w PGE Ekstralidze.

2017-12-02 9249 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tchoukball Ursus: bratobójczy pojedynek w finale
0

Miniony weekend był dla rybnickich tchoukballistów niezwykle udany. Na podium Pucharu Polski stanęły dwa zespoły KS Tchoukball Ursus Rybnik. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Warsaw Hornets.

2017-12-01 6532 Autor: ad, źródło: materiały prasowe