MKKS vs. Wisła: dogrywka na inaugurację II ligi
0

Na inaugurację rozgrywek II ligi grupy C koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali po dogrywce z Wisłą Kraków.

2017-09-25 5888 Autor: Adam Doliba
XII Kamień Extreme w nowej formule
0

XII edycja Kamień Extreme zostanie zorganizowana w niedzielę 8 października. Na uczestników imprezy będzie czekał biegowy tor przeszkód na dystansie około 5 km.

2017-09-25 9371 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka amatorska: ruszył nowy sezon RALK
0

Swoje rozgrywki zainaugurowali zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

2017-09-25 6178 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik bezlitosny dla drużyn z Zabrza
1

W sobotę TS ROW Rybnik rozegrał dwumecz z KKS Zabrze. Nasze piłkarki były bezlitosne dla rywalek!

2017-09-24 11726 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MP w judo: rybniczanie w złotych drużynach
1

Anna Borowska i Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik przyczynili się do wywalczenia przez Czarnych Bytom złotych medali drużynowych mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 7743 Autor: Adam Doliba
Trzy punkty w Bełchatowie! Nowy trener ROW-u rozpoczął pracę mocnym akcentem
3

Mocnym akcentem rozpoczął pracę w roli trenera ROW-u 1964 Rybnik Roland Buchała. Jego drużyna wygrała dziś na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.

2017-09-23 7609 Autor: Adam Doliba
Judo: Piotr Kuczera ponownie mistrzem Polski
2

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 26176 Autor: Adam Doliba
24-godzinny maraton pływacki dla Bereniki
0

Charytatywny maraton pływacki dla Bereniki rozpocznie się w sobotę 30 września o godzinie 12:00 i potrwa dokładnie 24 godziny, czyli do niedzieli 1 października do godziny 12:00.

2017-09-22 6947 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: nie ma decyzji w sprawie zabranych punktów
0

Na dzisiejszym posiedzeniu w Warszawie Trybunał Polskiego Związku Motorowego nie podjął żadnej decyzji w sprawie odwołania ROW-u Rybnik.

2017-09-22 7783 Autor: ad
Pięściarze RMKS-u Rybnik walczyli w Gliwicach
0

Po sukcesie zawodniczek RMKS-u Rybnik w międzynarodowych mistrzostwach w Gliwicach tym razem sukces odnieśli chłopcy.

2017-09-22 6042 Autor: ad, źródło: materiały prasowe