TS ROW Rybnik bezlitosny dla drużyn z Zabrza

2017-09-24, Autor:

W sobotę TS ROW Rybnik rozegrał dwumecz z KKS Zabrze. Nasze piłkarki były bezlitosne dla rywalek!

O godzinie 13:00 w Kamieniu rywalizowały juniorki młodsze. Skład ROW-u był osłabiony brakiem piątki zawodniczek, które trener Remigiusz Danel powołał na mecz seniorek. Dodatkowo w 30. minucie z kontuzją boisko opuściła Marta Miś. Pomimo tego zmienniczki spisały się świetnie, gładko wygrywając 8:0. Juniorki młodsze ROW-u po dwóch meczach prowadzą w Lidze Śląskiej bez straty bramki.

O godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej wybiegły piłkarki II ligi. Pierwsze 20 minut były wyrównane. Potem jednak nie było już tak różowo dla przyjezdnych. Dziewczyny z Rybnika wygrały 5:0

TS ROW Rybnik – KKS Zabrze 5:0 (4:0)
1:0 - Maria Michaldova (29), 2:0 - Aneta Szymanowska (39), 3:0 - Edyta Botor (44), 4:0 - Agata Sobkowicz (45), 5:0 - Roxana Fross (64 - sam.)

TS ROW Rybnik: Marcelina Pawlik, Daria Pluta, Edyta Botor, Aleksandra Lizoń, Anna Konkol, Martyna Guzik, Magdalena Wojcik, Maria Michaldova, Agata Sobkowicz, Dominika Sykorova, Aneta Szymanowska. Rezerwa: Sabina Cielanga, Katarzyna Kubik, Liwia Garcarczyk, Marta Kamińska, Weronika Parzych

KKS Zabrze: Klaudia Ledwoń, Marta Jastrzębska, Natalia Sypniewska, Joanna Kęsoń, Simona Wrazidło, Roxana Fross, Barbara Żelichowska, Laura Englisz, Izabela Jaklowska, Wioletta Dziółko, Angelika Czmok. Rezerwa: Barbara Jawańska, Justyna Bijak, Kamila Brzezina, Kornelia Korzan, Lidia Florian, Martyna Napierała, Paulina Dąbrowska