Kacper Woryna drugim Wicemistrzem Polski juniorów!
3

Mało brakowało, a Kacper Woryna zostałby Mistrzem Polski juniorów. Niestety, w 16. wyścigu upadł na tor tracąc cenne punkty. Mimo to rybniczanin zdołał zająć 3. miejsce na podium. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się też Robert Chmiel.

2017-07-15 13445 Autor: bf, źródło: KS ROW Rybnik
Żużel: w niedzielę ROW podejmie lidera
1

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 na rybnicki stadion zawita Betard Sparta Wrocław. Jest to zaległy mecz drugiej kolejki PGE Ekstraligi.

2017-07-15 6350 Autor: ds
Mamy to! Awans piłkarzy do I rundy Pucharu Polski. Górnik Zabrze już czeka
9

Sukces piłkarzy ROW 1964 Rybnik. W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski wygrywamy z Polonią Środa Wielkopolska 1:2. Dogrywka wisiała w powietrzu, jednak siła doświadczenia i przepiękna bramka Mariusza Muszalika przypieczętowała nasz awans do kolejnej rundy.

2017-07-14 12574 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
Rybniccy dżudocy wystąpili w Pucharze Europy juniorów. Jak im poszło?
0

Wspaniałe osiągnięcie Julii Kowalczyk z klubu Polonia Rybnik, która w Pucharze Europy juniorów w Judo zdobyła srebrny medal. Zawodniczka startowała w kategorii do 57 kg. W zawodach startowali również reprezentanci Kejza Team. Zuzanna Komarek zajęła V miejsce w kategorii do 57 kg, Łukasz Wala zakończyl swój udział w zawodach po pierwszej walce, natomiast Paweł Kejza odpadł z turnieju po drugim pojedynku.

2017-07-14 7825 Autor: ds
Nie masz sprzętu do wakebordingu? Nie szkodzi. W Rybniku wypożyczysz go za darmo
0

Już w najbliższy weekend (15-16 lipca) w rybnickiej szkółce Big Blue w sąsiedztwie kąpieliska Ruda fani wakeboardingu będą mogli za darmo skorzystać ze sprzętu oraz zasięgnąć porad i wskazówek specjalistów.

2017-07-14 4829 Autor: ww
Młodzi żużlowcy powalczą o tytuł mistrzowski
0

15 lipca (sobota) o godzinie 14:30 odbędzie się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Impreza po raz trzeci będzie rozgrywana na stadionie przy ulicy Gliwickiej.

2017-07-14 3085 Autor: ds
Żużel: dzisiejsze DMPJ w Rybniku odwołane. Dlaczego?
1

Zaplanowana na dzisiaj II runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostwa Polski Juniorów nie odbędzie się. Jak podaje KS ROW Rybnik, Główna Komisja Sportu Żużlowego w środę wieczorem postanowiła odwołać zawody.

2017-07-13 12895 Autor: bf
ROW 1964 Rybnik: remis na ostatnim sparingu. Jutro mecz Pucharu Polski
0

Remisem 1:1 zakończył się sparing naszej drużyny z III-ligowym BKS-em Bielsko-Biała. Bramkę dla naszej drużyny w pierwszej połowie zdobył Sebastian Siwek. Bramkę w drugiej połowie straciliśmy po rzucie karnym.

2017-07-13 7287 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
ROW przegrywa z Falubazem. Ale Rekiny pokazały charakter
10

Rybniccy żużlowcy nie podłamali się arcytrudną sytuacją w jakiej znalazł się klub. W meczu z Falubazem podjęli dzielną walkę. Drużyna z Zielonej Góry okazała się się jednak zbyt mocna dla rybniczan.

2017-07-12 16396 Autor: ww
Rybniccy żużlowcy przegrali we Wrocławiu. „Niestety było widać brak Griszy”
3

Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu gospodarze byli bezlitośni dla rybniczan. Podopieczni trenera Rafała Dobruckiego pokonali ROW aż 56:34.

2017-07-09 11843 Autor: Adam Doliba