Piłkarze ROW-u uratowali remis w ostatnich minutach
0

W poprzednim meczu piłkarze ROW-u stracili zwycięstwo w końcówce spotkania. Tym razem to oni uratowali remis w ostatnich minutach.

2017-04-21 8195 Autor: Adam Doliba
Srebrny Kask: K. Woryna dołączył do R. Chmiela
0

Kacper Woryna w bardzo dobrym stylu awansował do finału Srebrnego Kasku. Tym samym dołączył do Roberta Chmiela, który już wcześniej zapewnił sobie awans do finału.

2017-04-21 6904 Autor: Adam Doliba
Żużel: jest nowy termin spotkania w Częstochowie
0

Zaplanowany na najbliższą sobotę mecz ROW-u Rybnik z Betardem Spartą Wrocław został odwołany.

2017-04-20 15115 Autor: Adam Doliba
Przed nami Śląska Biznes Liga Regatowa
0

W niedzielę 23 kwietnia na Zalewie Rybnickim rusza kolejny sezon żeglarskich rozgrywek ligowych.

2017-04-20 3891 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lekkoatletyka: to będzie prawdziwe święto biegania! Zbliżają się mistrzostwa Polski i Rybnika
0

W sobotę 29 kwietnia miłośnicy biegania będą mieli swoje święto. W tym dniu odbędą się mistrzostwa Polski w biegu na 10000 metrów oraz I Otwarte Mistrzostwa Rybnika w biegach na 3000 metrów kobiet i 5000 metrów mężczyzn.

2017-04-09 9294 Autor: Adam Doliba
Liga tenisa ziemnego ruszy dopiero w maju
0

Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne turniej klasyfikacyjny Rybnikiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego został przesunięty na 6-7 maja.

2017-04-20 7578 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: w piątek mecz z Olimpią Elbląg
0

W 27. kolejce II ligi ROW Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej Olimpię Elbląg.

2017-04-19 3884 Autor: Adam Doliba
TS ROW: młodziczki w najlepszej 16-stce w Polsce
1

W finale strefowym mistrzostw makroregionów młodziczki TS ROW Rybnik zajęły drugie miejsce i awansowały do półfinałów mistrzostw Polski.

2017-04-19 7820 Autor: Adam Doliba
Sztuki walki: udane starty rybnickich „Goryli”
0

Zawodnicy klubu Academia Gorila Rybnik brali udział w Lidze Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz Mistrzostwach Polski Jiu Jitsu Ne Waza w Krakowie.

2017-04-18 8603 Autor: Adam Doliba