0

Monster Akademia: Szymon Wuwer brązowym medalistą mistrzostw świata

W Madrycie zostały rozegrane mistrzostwa świata młodzieżowców (do 21 lat) w ju jitsu. W imprezie wzięli udział reprezentanci Monster Akademia - Rio Grappling Club Rybnik.

2016-03-25 6088 Autor: Adam Doliba
1

MKKS dwukrotnie lepszy od opolan. „Koncert gry dał lider zespołu Adam Białdyga”

W finale strefy śląsko-opolskiej koszykarze MKKS Rybnik dwukrotnie pokonali KU AZS Politechnikę Opolską. W dwumeczu rybniczanie okazali się lepsi aż o 19 punktów i do półfinałowych turniejów w walce o awans do II ligi przystąpią z pierwszej pozycji.

2016-03-24 5311 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

ALPS: Dwójka pokonała Leśną Perłę

Amatorska Liga Piłki Siatkowej Atlas Tours 2015-2016 - siedemnasta edycja Aktualności na dzień 23 marca 2016 - 23 termin

2016-03-24 3434 Autor: ad
Martyna Starosta na drugim stopniu podium
3

Szachy: 10-latka z Rybnika wicemistrzynią Polski

Martyna Starosta z Rybnika zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski młodzików do lat 10 w szachach.

2016-03-24 6541 Autor: Adam Doliba
A.Fritz, W.Cieślak, D.Klementowski, K.Kozioł
1

MKSz Rybnik: dwa srebra mistrzostw Polski juniorów w szachach

Wielkim sukcesem juniorów MKSz Rybnik zakończyły się w Szklarskiej Porębie mistrzostwa Polski juniorów do lat 16 i 18 w szachach klasycznych.

2016-03-23 5995 Autor: Adam Doliba
Dawid Malina
8

Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych: srebro Dawida Maliny

W Żaganiu odbyły się mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. W imprezie wzięli udział zawodnicy TL ROW Rybnik.

2016-03-23 4454 Autor: Adam Doliba
0

Judo: Katarzyna Kłys i Anna Borowska najlepsze w Pucharze Europy w Sarajewie

Katarzyna Kłys i Anna Borowska z Polonii Rybnik zwyciężyły w swoich kategoriach w zawodach Pucharu Europy w judo w Sarajewie.

2016-03-22 6577 Autor: Adam Doliba
2

Boks: komplet zwycięstw w Ostrawie

Młodzi pięściarze RMKS-u Rybnik nie zwalniają tempa i w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Ostrawie odnieśli komplet zwycięstw.

2016-03-21 3990 Autor: Adam Doliba
0

Pływanie: 11 medali w Tychach

Za nami kolejna impreza z cyklu Pucharu Polski Masters w pływaniu. Tym razem zawody zostały rozgrywane w Tychach.

2016-03-20 4884 Autor: ad
0

Zapisz się na Bike Atelier MTB Maraton

Ruszyły zapisy do drugiej edycji cyklu Bike Atelier MTB Maraton. W tym roku będzie można przystąpić do rywalizacji w 6 wyścigach – w Dąbrowie Górniczej (24 kwietnia), Tychach (22 maja), Rybniku (5 czerwca), w gminach jurajskich Żarki, Niegowa, Janów (17 lipca), Psarach (21 sierpnia) i Gliwicach (18 września).