8

Kacper Woryna zostaje w Rybniku

Na oficjalnym profilu na Facebooku władze rybnickiego klubu żużlowego poinformowały, że Kacper Woryna podpisał kontrakt na starty w Rybniku w sezonie 2016.

2015-11-20 7874 Autor: Adam Doliba
0

Magdalena Zajda: pierwszy turniej halowy w sezonie i od razu zwycięski

Wygrana w Sobocie to dla jeszcze 16-letniej Magdaleny Zajdy duży sukces, pokonała bowiem starsze i bardziej doświadczone zawodniczki.

2015-11-20 3905 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

RKJJS: zacięte walki w Katowicach

Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego wziął udział w Ogólnopolskiej Lidze Ju Jitsu. W zawodach wystartowało 200 zawodników.

2015-11-20 4388 Autor: Adam Doliba
0

Sztuki walki: medale rybnickich klubów w mistrzostwach Polski w BJJ

Bardzo udanie w XI Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu zaprezentowali się zawodnicy z Rybnika.

2015-11-19 5422 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Rewelacyjny występ D. Wencławek w Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym

Zawodnicy rybnickiego WOPR-u uczestniczyli w finale Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym. Najlepiej z nich spisała się Dorota Wencławek.

2015-11-19 5706 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

TS Kuźnia: Przemysław Miarczyński spotkał się z rybnickimi żeglarzami

W niedzielę członkowie Sekcji Żeglarskiej TS Kuźnia Rybnik spotkali się z Przemysławem Miarczyńskim. Była to dobra okazja, aby lepiej poznać żeglarskiego multimedalistę.

2015-11-18 5906 Autor: Adam Doliba
0

ROW 1964: rozpoczyna się runda rewanżowa. W sobotę mecz z Olimpią

W ramach 18. kolejki II ligi do Rybnika zawita Olimpia Zambrów. Będzie to pierwszy mecz rundy rewanżowej.

2015-11-18 2776 Autor: Adam Doliba
0

Trzy tytuły mistrzów świata dla zawodników RCSW Fighter Rybnik

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik zdobyli 9 medali podczas Unified World Championship WTKA w hiszpańskim Benidorm.

2015-11-18 5209 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

RKP ROW: rocznik 2005 w Warszawie

Po trudach sezonu młodzi piłkarze RKP ROW Rybnik z rocznika 2005 pojechali do Warszawy na mecz Polska – Islandia. W ramach wycieczki zaplanowano m.in. zwiedzanie stadionu Legii i sparing z Gwardią Warszawa.

2015-11-18 6373 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Judo: Anna Borowska z brązem mistrzostw Europy młodzieży

W młodzieżowych (do 23 lat) mistrzostwach Europy w judo Anna Borowska zdobyła brązowy medal.

2015-11-17 2822 Autor: Adam Doliba