0

e-futbol Liga: pierwsza liga na wakacjach, w drugiej trwa walka

Podczas gdy zawodnicy pierwszej ligi spokojnie odpoczywają po rundzie, w drugiej lidze nadal toczy się walka o przodownictwo na półmetku rozgrywek.

2014-06-25 2449 Autor: Artur Kisiel - e-futbol Liga
0

Piknik sportowy: „Piłka nożna łączy pokolenia”

KS Energetyk ROW Rybnik i szkółka piłkarska RKP ROW Rybnik zapraszają na piknik sportowy.

2014-06-25 3863 Autor: Adam Doliba
0

ŻKS ROW: rybnicka młodzież wygrała w Krośnie. Komplet Kacpra Woryny

Juniorzy ŻKS-u ROW Rybnik wygrali drugą rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

2014-06-24 3848 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

Baseball: Silesia druga w Czechach. W sobotę turniej młodzików w Rybniku

W międzynarodowym turnieju w czeskim Ołomuńcu młodzicy KS Silesia Rybnik wywalczyli drugie miejsce. Jest to duży sukces zawodników oraz ich trenerów, Joanny Margol i Grzegorza Mularczyka.

2014-06-24 4783 Autor: Adam Doliba
0

Siatkówka plażowa: aktywny czerwiec Mariusza Prudla i Grzegorza Fijałka

Miesiąc czerwiec był bardzo aktywny dla rybniczanina Mariusza Prudla, który razem ze swoim partnerem Grzegorzem Fijałkiem wziął udział w mistrzostwach Europy i dwóch turniejach World Tour Grand Slam.

2014-06-24 2953 Autor: ad
Katarzyna Motyl (nr 16) w ubiegłym sezonie grała w drużynie z Konina
3

Basket ROW: Motyl w Rybniku

Kolejną zawodniczką w drużynie Basketu ROW Rybnik została rzucająca Katarzyna Motyl.

2014-06-23 5397 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
7

Były asystent Nawałki nowym trenerem piłkarzy ROW-u

Nowym trenerem pierwszej drużyny Energetyka ROW Rybnik został Marcin Prasoł.

2014-06-23 6730 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
7

ŻKS ROW wygrał w Łodzi!

W 9. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej ŻKS ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Orłem Łódź 47:43. Dzięki temu zwycięstwu rybniczanie zdobyli również punkt bonusowy. Przypomnijmy, że trzy tygodnie temu na stadionie przy ul. Gliwickiej był remis 45:45.

2014-06-22 8000 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
Maciej Białas - II miejsce
1

Szermierka: Maciej Białas ze srebrnym medalem mistrzostw Polski

Maciej Białas z RMKS-u Rybnik został srebrnym medalistą mistrzostw Polski młodzików w szpadzie męskiej.

2014-06-20 5459 Autor: ad
0

Absortio Gym: trzy złote medale mistrzostw Polski w muay thai

Mistrzami Polski w muay thai zostali Ksawery Galiński, Jakub Moj i Michał Fojcik.

2014-06-19 7127 Autor: Adam Doliba