2

Basket ROW: na początek wyjazd do Konina

W pierwszym meczu Basket Ligi Kobiet rybnickie koszykarki zmierzą się na wyjeździe z MKS-em MOS Konin (27-29 września). Inauguracja sezonu w hali w Boguszowicach odbędzie się w weekend 5-6 października. Do Rybnika przyjedzie wtedy King Wilki Morskie Szczecin.

2013-08-26 3273 Autor: ad, źródło: basketrow.pl
5

Na torze w Krośnie ponownie lepsi gospodarze

W 2. kolejce rundy finałowej II ligi żużlowcy ROW-u przegrali w Krośnie 40:49.

2013-08-25 5428 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
14

Energetyk ROW: specjaliści od remisów (wideo)

W piątym meczu w tym sezonie piłkarze ROW-u zanotowali piąty remis.

2013-08-25 8842 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
4

Feniks-Arete: wakacje z taekwon-do

Adepci Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks-Arete nie próżnują nawet w wakacje. W dniach 1-10 sierpnia odbył się już po raz szósty obóz sportowo-profilaktyczny w Gościnie.

2013-08-23 5739 Autor: Adrianna Karwowska-Poleszak - RKT Feniks-Arete
0

MP w siatkówce plażowej: złote medale dla M. Brzostek i M. Prudla

W mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy pochodzący z Rybnika – Monika Brzostek i Mariusz Prudel.

2013-08-25 3899 Autor: Adam Doliba, źródło: siatka.org
0

Stodoły: mistrzostwa w skokach przez przeszkody

Wszyscy miłośnicy jeździectwa powinni w ten weekend wybrać się do Stodół.

2013-08-23 7055 Autor: Mateusz Żadziłko
0

Turniej piłkarski „Rybek”: znamy zwycięzców

Na obiektach rybnickiego MOSiR-u przy ul. Gliwickiej został rozegrany turniej piłkarski „Rybek 2013”.

2013-08-22 4875 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Energetyk ROW: w środę grali rywale

Piłkarze I ligi dokończyli 4. kolejkę spotkań. Liderem pozostaje Dolcan Ząbki.

2013-08-22 3629 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
0

Pasjonaci pokonali na rowerach 150 kilometrów

Skrzyczne było celem grupy 40 rowerzystów, którzy w minioną sobotę wzięli udział w rajdzie, zorganizowanym w ramach Jastrzębskich rajdów rowerowych.

2013-08-21 4656 Autor: pww
0

Nasi żeglarze przywieźli medale z Olimpiady Młodzieży!

Za nami XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Żeglarstwie. Śląska ekipa licząca w tym roku 25 zawodników wywalczyła aż trzy miejsca na podium. TS Kuźnia Rybnik zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej!

2013-08-21 4191 Autor: Jacek Błaszczyk