20

Energetyk ROW: jedynego gola zdobył piłkarz MKS-u

Na inaugurację rundy wiosennej grupy zachodniej II ligi piłkarze ROW-u pokonali na stadionie przy ul. Gliwickiej MKS Kluczbork 1:0.

2013-03-08 8767 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW: dziś mecz z Kluczborkiem

W Dzień Kobiet piłkarze Energetyka ROW Rybnik zainaugurują rundę wiosenną grupy zachodniej II ligi.

2013-03-05 4717 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
2

Prezentacja żużlowców pełna atrakcji dla kibiców

W sobotę 9 marca w hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach odbędzie się prezentacja zespołów Rybki Rybnik i ŻKS ROW Rybnik na sezon 2013.

2013-03-05 7943 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
1

Kibice żużla zagrają w piłkę nożną

Kibice żużla wracają do gry! Przed nami PRG-J Cup 2013.

2013-03-07 5358 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

TS Volley: zostały dwa mecze

Przed siatkarzami TS Volley Rybnik dwa ostatnie mecze fazy zasadniczej.

2013-03-06 2651 Autor: Adam Doliba, źródło: siatka.org
0

W Budapeszcie zbierała doświadczenie

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak zajęła 43. miejsce podczas swoich pierwszych w karierze Indywidualnych Mistrzostw Europy Kadetek. Turniej odbył się pod koniec lutego w Budapeszcie.

2013-03-06 3830 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Rybniczanka lepsza od medalistki igrzysk olimpijskich

Dżudoczka Polonii Rybnik, Agata Perenc (kategoria wagowa 57 kg) zajęła trzecie miejsce podczas zawodów European Open w Pradze. Tym samym rybniczanka zapewniła sobie kwalifikacje na mistrzostwa Europy w Budapeszcie i mistrzostwa świata w Rio de Janeiro.

2013-03-04 5039 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

TS Volley: ambitna i mądra gra dała im finał

Młodzi siatkarze TS Volley Rybnik awansowali do finału mistrzostw Polski juniorów!

2013-03-04 3102 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

RALK: pechowy weekend dla Mojito

W kolejnych meczach Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki aż sześć razy drużyny przekraczały granicę 100 punktów.

2013-03-06 4112 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Boks: obronili pierwsze miejsce

W sobotę 2 marca w hali sportowej w Boguszowicach odbył się XIV Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u.

2013-03-03 6616 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe