Kolejne mecze rozegrali zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

2010-11-10 4466 Autor: Andrzej Gajos - RALK

TS Volley: pierwsze zwycięstwo siatkarzy

Kolejną garść informacji siatkarskich przygotował dla nas Lech Kowalski z TS Volley Rybnik.

2010-11-09 6009 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
3

MG Rally Group w Żorach

Załoga MG Rally Group, nad startami której patronat medialny objął portal rybnik.com.pl, wystąpi w rajdzie samochodowym w Żorach.

2010-11-08 5263 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Tuż przed pierwszym meczem
36

Nowe boisko w Kamieniu

Po pięciu miesiącach budowy, w sobotę zostało otwarto nowe boisko na terenie ośrodka MOSIR w Kamieniu.

2010-11-08 16401 Autor: Redakcja
0

Utex ROW: w Toruniu wygrała Energa

W 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy Utex ROW Rybnik przegrał w Toruniu z Energą 62:70.

2010-11-07 5140 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

Energetyk ROW znów przegrał z Rozwojem

W 13. kolejce III ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał w Katowicach z Rozwojem 1:3.

2010-11-06 6068 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
0

MTB: koniec sezonu kolarskiego

Grupa MTB Silesia Rybnik zanotowała niezłe wyniki w najważniejszych wyścigach kolarstwa górskiego w Polsce i Europie, a jej zawodnicy znaleźli się wśród czołowych polskich kolarzy.

2010-11-05 4414 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Ju jitsu: brąz B. Bednarczyka

Bartłomiej Bednarczyk z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego wywalczył trzecie miejsce w turnieju w Słowenii.

2010-11-05 6482 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Antonio Lindbaeck ponownie zawita do Rybnika.
2

Antonio Lindbaeck ponownie „Rekinem”

Żużlowiec cyklu Grand Prix 2011 – Antonio Lindbaeck, w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem rybnickich „Rekinów”.

2010-11-04 14602 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl