Miniżużel: Liszka i Woryna z medalami
0

W ostatniej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu dwa pierwsze miejsca zajęli zawodnicy Rybek Rybnik.

2009-09-21 1740 Autor: Adam Doliba, źródło: rybki.rybnik.pl
Energetyk ROW: okrutne męczarnie
17

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik nie zwalniają tempa. W kolejnej rundzie III ligi pokonali TOR Dobrzeń Wielki 3:0 i nadal zajmują fotel lidera.

2009-09-20 3696 Autor: Adam Doliba
Maciej Brewczyk zajął II miejsce w Pucharze Polski juniorów młodszych.
0

Dobry start rybnickiego szpadzisty

Po wakacyjnej przerwie odbył się pierwszy Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie mężczyzn. W turnieju nie zabrakło rybnickich szpadzistów, którzy potwierdzili bardzo dobre przygotowanie do sezonu.

2009-09-20 2987 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
TS Volley: ponownie w II lidze
2

Rozpoczyna się kolejny sezon siatkarski. Pomimo spadku do III ligi, zespół TS Volley Rybnik wystąpi w II lidze w grupie II.

2009-09-19 3017 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Marek Plawgo oraz prezentujący medal Leszek Blanik
0

Złoty medalista olimpijski opowiadał o swoim życiu

17 września w Fundacji Elektrowni Rybnik odbyła się inauguracja II Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem.

2009-09-18 3646 Autor: sp
0

Regaty z Klubem Olimpijczyka

Nad rybnickim zalewem odbyły się III Regaty O Puchar Prezesa Klubu Olimpijczyka „Sokolnia”.

2009-09-16 2543 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
1

II Zawody Realnej Samoobrony

Rybnicki klub Ju Jitsu sportowego zaprasza wszystkich chętnych zawodników na II Zawody Realnej Samoobrony, które odbędą się 17 października z ZSE-U.

2009-09-14 4319 Autor: Redakcja
Team Progres Rybnik, od lewej: Dawid Niesłańczyk, Paweł Harazim, Natalia Morgała, Kacper Karwat, Artur Nowakowski, Mariusz Jarek, Bartosz Giemza, Marcin Jakubiak.
1

BMX Racing: rybniczanie ze złotem

W Mistrzostwach Polski w najmłodszej dyscyplinie olimpijskiej BMX Racing bardzo dobrze spisali się zawodnicy Stowarzyszenia Sportowego Progres Rybnik.

2009-09-18 7816 Autor: Redakcja
4

Judo: kolejne złoto Perenc

W Pucharze Polski Seniorów i Seniorek w judo złoty medal wywalczyła Agata Perenc. Srebrny krążek wywalczył Ariel Kuśka.

2009-09-17 5009 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Czy Sebastian Kapinos zdobędzie piątą bramkę w tym sezonie i po raz kolejny utonie w objęciach kolegów? Przekonamy się już w sobotę.
6

Energetyk ROW: czy Kapinos znów strzeli?

W sobotę, 19 września, piłkarze Energetyka ROW Rybnik podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej TOR Dobrzeń Wielki. Początek meczu o godzinie 19:00.

2009-09-16 6018 Autor: Adam Doliba