2

Boks: dziwna decyzja sędziów

W turnieju bokserskim w Rudzie Śląskiej wygrał zawodnik RMKS-u Rybnik – Kamil Pierchała. Mniej szczęścia miał Mateusz Mazik, który walczył w Czechach.

2009-05-21 3086 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Żeglarze w centralnych regatach

Miniony weekend był bardzo pracowity dla wszystkich grup regatowych klubu TS Kuźnia Rybnik.

2009-05-21 1930 Autor: Redakcja
Baseball: turniej międzynarodowy
0

W najbliższy piątek i sobotę (22 i 23 maja) na boisku KS Silesia Rybnik przy ul. Partyzantów zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Kadetów w Baseballu „Rybnik 2009”.

2009-05-21 1645 Autor: ad

RMKS: chcesz zostać koszykarką?

Klub Sportowy RMKS Rybnik zaprasza dziewczęta urodzone w latach 1997-98 na zajęcia z koszykówki.

2009-05-21 3370 Autor: ad
0

Energetyk ROW: zabrakło sił

W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Energetyk ROW Rybnik przegrał z Ruchem Radzionków 1:3 i odpadł z dalszych rozgrywek.

2009-05-20 3290 Autor: Adam Doliba
1

Szermierka: udane walki w Rybnik Cup

W IX Międzynarodowym Turnieju Szermierczym Rybnik Cup nie mogło zabraknąć zawodników RMKS-u. Wśród nich najlepiej spisał się Krystian Fajkis, który w swojej kategorii wiekowej zajął drugie miejsce.

2009-05-20 3748 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Aneta Florczyk zagięła żelazny dysk
1

Aneta pokazała co potrafi

W minioną sobotę rybniczanie podczas imprezy „Focus na Sport” w galerii Focus Mall mogli śledzić popisy sportowców, w tym polskiej strongwoman Anety Florczyk.

2009-05-19 5745 Autor: ww
0

HLB: faza finałowa coraz bliżej

Stacja Ratownicza KWK „Jankowice”, Klima Pol, Słodycze Słod Hurt w grupie 1 i Classen Team, Makro Cash & Carry oraz Lubar w grupie 2, to zespoły, które na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej mogą być pewne awansu do fazy finałowej.

2009-05-19 3121 Autor: Marcin Maguda
1

RKM ROW: „Rekiny” jadą dalej

Żużlowcy rybnickich „Rekinów” odnoszą sukcesy na arenach międzynarodowych.

2009-05-17 4258 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
W tym sezonie Energetyk ROW przegrał w lidze z Ruchem dwukrotnie - 1:3 i 1:4.
0

Puchar Polski: z Ruchem przy światłach

Po ligowej porażce z Pniówkiem Pawłowice piłkarze Energetyka ROW Rybnik zmierzą się w meczu Pucharu Polski z Ruchem Radzionków.

2009-05-17 3087 Autor: Adam Doliba