Rasiści wśród kibiców
10

Niedzielnego meczu w Grudziądzu na pewno miło nie będzie wspominał Antonio Lindbaeck. Czarnoskóry żużlowiec RKM-u o mały włos nie został pobity przez kibiców.

2008-07-08 2293 Autor:
Trzeci raz
0

Trzeci raz

W Finale Pucharu Polski Młodzików w Baseballu II miejsce zajęła drużyna Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Laura".

2008-07-08 5084 Autor:
5 punktów z Grudziądzem
1

Rybnickie „Rekiny” wygrały pierwszy mecz na wyjeździe. Na torze w Grudziądzu pokonały GTŻ 48:41.

2008-07-07 2484 Autor:
Kule wodne
0

Kule wodne

Od dziś (7.07) na kąpielisku „Ruda”, przy dobrej pogodzie, dostępna będzie nowa super atrakcja - kule wodne.

2008-07-07 8544 Autor:
Potrzeba wyścigu
1

Istnieje duża szansa, że we wrześniu odbędzie się pierwszy amatorski wyścig kolarski rozegrany na ulicach Rybnika.

2008-07-06 2757 Autor:
„Świder” w finale
0

Żużlowiec RKM-u Rybnik – Piotr Świderski, awansował do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski.

2008-07-05 1851 Autor:
Efektowne mistrzostwa
0

W Radzyniu Podlaskim odbyły się XXI Mistrzostwa Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do ITF. Aż cztery medale zdobyli w nich reprezentanci Rybnika.

2008-07-05 2358 Autor:
Walki nie zabraknie
0

Pierwszy weekend lipca będzie stał pod znakiem speedrowerowych emocji, których dostarczą zawodnicy SPR Rybnicka Kuźnia Rybnik oraz ich ligowi rywale.

2008-07-04 1993 Autor:

Najważniejsze granie

Już dziś (3.07.) pierwszy trening Energetyka ROW Rybnik. Klub przed sezonem opuścili między innymi Kamil Kostecki, Marek Kubisz i Michał Buchalik.

2008-07-03 2106 Autor:

Spisali się na medal

W Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Europy w Muay Thai. Dwa brązowe medale wywalczyli zawodnicy Rybnickiego Klubu ABSORTIO GYM.