Ponad 3 godziny grupa kilkudziesięciu kibiców rozmawiała z prezesem RKM-u, któremu towarzyszyli Patryk Pawlaszczyk i Wojciech Druchniak.

Z pięciu zaplanowanych na sobotę meczów IV ligi odbyły się tylko dwa.

Obiecane spotkanie

W niedzielę dwójka juniorów rybnickich „Rekinów” i prezes RKM-u spotkają się z kibicami.

2005-11-18 1866 Autor:

Gdzie jest forma Szewieczka?

Najlepszy strzelec ROW-u nie zdobył bramki od 549 minut. Czy zła passa zostanie przerwana w sobotę w Raciborzu?

2005-11-17 2094 Autor:

Rok sukcesów

Zakończył się niezwykle udany sezon siatkarzy plażowych TS Volley Rybnik. Czas na podsumowania.

2005-11-17 4196 Autor:

Świąteczne bieganie

Ledwie zakończył się Bieg Niepodległości, a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnej imprezy masowej w Rybniku - 4 grudnia odbędzie się I Bieg Barbórkowy.

2005-11-15 2079 Autor:

Wygrały 1 punktem

Po dramatycznej i emocjonującej końcówce koszykarki RMKS pokonały na własnym terenie CKiS Skawinę Koronę Kraków 72:71. Dwa punkty na wagę zwycięstwa RMKS-u na 3 sekundy przed końcem meczu zdobyła Iwona Niedobecka.

2005-11-14 3998 Autor:

Zaczarowane 2:3

Sześć meczów bez zwycięstwa – to najnowszy bilans podopiecznych Piotra Piekarczyka.

2005-11-12 2881 Autor:

Bieg to zdrowie

Dziś w Rybniku odbył się XI Bieg Niepodległości. Impreza po raz kolejny okazała się bardzo dobrym przedsięwzięciem.