TS Volley na czele

2005-12-14, Autor:
Bardzo udany weekend zaliczyli siatkarze III-ligowego TS Volley Rybnik.

W sobotę, 10 grudnia, siatkarze TS Volley Rybnik wyjechali na mecz do Tarnowskich Gór. Dwa pierwsze sety gładko wygrali. Chwila przestoju w końcówce trzeciego seta kosztowała porażkę do 24. Na szczęście czwarty set do zwycięstwo rybniczan do 22 i zwycięstwo w meczu 3:1.

UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Volley Rybnik 1:3 (19:25, 25:17, 24:26, 25:22)

Dzień później, tj. 11. grudnia, rybniczanie podejmowali w Boguszowicach drużynę z Kłomnic. Kibice nie doczekali się większych emocji. Goście dotrzymywali kroku naszym siatkarzom tylko do połowy poszczególnych setów. Przewaga gospodarzy była widoczna szczególnie na środku siatki. Mecz był rozgrywany pod dyktando TS Volley, dzięki czemu trener Wojciech Kasperski dał pograć wszystkim zawodnikom.

TS Volley Rybnik - KS Kłomnice 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)

Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek TS Volley pozostaje na czele tabeli III ligi.