zamknij

Organizacje pozarządowe

Strefa WzW: profilaktyki z byłym gangsterem

2014-04-16, Autor: 
Stowarzyszenie Strefa WzW, wolnych z wyboru odwiedziło Gimnazjum nr 12 w Rybniku z programem "BLOKOWISKO TO NIE WSZYSTKO" współfinansowanego przez miasto Rybnik.

Reklama

Tym razem profilaktyki poprowadził były gangster Arturem Cerońskim, który od wielu lat związany jest z szeroko rozumianą profilaktyką zachowań ryzykownych i pomocą ludziom uzależnionym. Artur Ceroński, kiedyś bandyta i handlarz narkotykami, dziś szczęśliwy maż i ojciec dwójki dzieci w prosty i komunikatywny sposób pokazał młodzieży, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Poprzez opowiedzenie historii swojego życia, które było uwikłane w przemoc i narkotyki, uświadomił gimnazjalistom, że dokonywanie decyzji w życiu zawsze stoi po ich stronie, że wybory, które dokonują dziś kształtują ich przyszłość.

Po południu pan Artur spotkał się również z rodzicami uczniów. Mówił o tym jak ważne są relacje dziecko -rodzic, jak o nie dbać i pielęgnować.

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś za powstaniem legalnego toru do driftu w Rybniku?
Oddanych głosów: 5306