Najciekawiej w Kamieniu

2007-04-17, Autor:
Amatorska Liga Siatkarska ma za sobą kolejną serię spotkań. Przedstawiamy wyniki meczów I, II i III ligi.

Wyniki na dzień 14 kwietnia 2007 - 28 termin

11.04   środa 19.00
Tomex Brenna 3:1 Artus Żory

Dobry mecz jak przystało na derby Żor. Mimo wzmocnień Artus poległ z dobrze grającymi gospodarzami. Faktem jest, że dawno nie widziałem tak dobrze grającego Tomexu. Bez przestojów konsekwentnie w obronie i na siatce. W setach do -27, 17, 21 i 20.  Sędzia Zdzisław Siwiec ocena 4 (P)

11.04   środa 18.00
Świerklany Żywiec Zdrój 3:1 Domel Rybnik

Mimo wyrównanego pojedynku gospodarze zachowali więcej zimnej krwi w końcówkach setów. Tylko w trzeciej partii, Domel po grze na przewagi był w stanie ograć lepiej dysponowanych tego dnia chłopaków ze Świerklan. Mecz nie stał na najwyższym poziomie, aczkolwiek sporo bardzo dobrych akcji i nieoczekiwanych zwrotów, mogło się podobać niezbyt licznie zgromadzonej publiczności. Domel, choć ostatnio w słabszej formie ciągle ma nadzieję na udany rewanż w wielkim finale...  Sędzia Janusz Kuczera ocena 3 (TG)

13.04   piątek 18.30
Light & House Rybnik Piaski 3:1 Beer Team II Rybnik

Spotkanie na przeciętnym poziomie i w sumie nic rewelacyjnego no ale w końcu liczy się wygrana...  Sędzia Jan Kasprowicz  ocena 5 (RG)

UKS Czuchów 3:0 Fox Pszów

Kolejnym dobrym meczem Czuchów dał znać że chce się liczyć na koniec sezonu. Powodem tak dobrej postawy UKS jest znalezienie optymalnego składu na posiadaną kadrę zawodniczą. Mecz z FOXami był zaciekły w 1-szym i 3-cim secie w którym błędy gospodarzy doprowadziły do nerwowych końcówek. W których wychodzili obronną ręką. 2-gi set to koncert gry Czuchowa którzy po prostu rozstrzelali FOX zagrywką i wygrali do 17. Mecz był przerywany spięciami spowodowanymi kontrowersyjnymi decyzjami sędziego. Choć mecz był nerwowy po ostatniej piłce wszyscy podali sobie ręce.  W setach 25:23, 25:17, 26:24. Sędzia Marcin Syrnicki ocena 5 (MS)

13.04   piątek 18.00
AZS Rydułtowy 1:3 Top Ten Rybnik

Obie ekipy zagrały w eksperymentalnych składach...  Sędzia ... ocena 5 (A)

Kamień Rzędówka 2:3 Team Golejów

W meczu na szczycie, po pięciosetowej walce lepsi okazali się siatkarze z Golejowa...  Sędzia Zdzisław Sołtys... (A)