Świetna dyspozycja Perkins

2008-10-05, Autor:
Koszykarki UTEX-u ROW Rybnik przegrały drugi mecz w tym sezonie. Tym razem z Lotosem Gdynia 62:79.

W Gdyni Kasha Terry

zdobyła 10 punktów.

Na parkiecie w Gdyni od początku do końca rządziły gospodynie. Już po pierwszej kwarcie prowadziły 8 punktami. Wyrównane starcie kibice zobaczyli tylko w trzeciej kwarcie, którą rybniczanki wygrały jednym punktem. W całym meczu zdecydowanie lepsze były jednak koszykarki z Gdyni. Zwycięstwo 79:62 jest jak najbardziej zasłużone.

Drużynie Mirosława Orczyka nie pomogła świetna dyspozycja Jii Perkins. Amerykanka wywalczyła 28 oczek, czyli prawie połowę zdobyczy punktowej pozostałych koszykarek.

Przegrana w Gdyni była drugą porażką UTEX-u ROW w tym sezonie. W najbliższą środę rybniczanki zmierzą się w Krakowie z Mistrzem Polski – Wisłą Can Pack Kraków. Początek meczu o godzinie 18:00.

Lotos PKO BP Gdynia - UTEX ROW Rybnik 79:62 (18:10, 19:15, 14:15, 28:22)

UTEX ROW: Jia Perkins 28, Aleksandra Chomać 10, Kasha Terry 10, LaTangela Atkinson 7, Nataliya Trafimava 4, Magdalena Radwan 2, Elżbieta Międzik 1, Małgorzata Chomicka 0, Natalia Przekop 0

Lotos PKO BP: Ivana Matović 20, Magdalena Leciejewska 14, Michelle Maslowski 10, Paulina Pawlak 8, Emilija Podrug 7, Ekaterina Snytsina 6, Olivia Tomiałowicz 5, Natalia Marchanka 5, Marta Jujka 2, Claudia Sosnowska 2