Futbol amerykański: „Grzmoty” w końcu zwycięskie

2013-07-08, Autor:
W swoim czwartym spotkaniu w tym sezonie zawodnicy Rybnik Thunders odnieśli pierwsze zwycięstwo.

W kolejnym meczu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego rybnickie „Grzmoty” zmierzyły się z zespołem Broncos Sucha Beskidzka. W zaciętym spotkaniu pierwsi punkty zdobyli rybniczanie. W drugiej kwarcie, po przyłożeniu Sławomira Kustosia i podwyższeniu za jeden punkt Jacka Szlosarka, objęli oni prowadzenie 7:0. Wynik ten utrzymywał się do czwartej kwarty, w której przyłożeniem po 2-jardowej akcji biegowej popisał się Grzegorz Suder. Więcej punktowanych akcji już nie było i rybniczanie pokonali gości z Suchej Beskidzkiej 14:0.

Rybnik Thunders - Broncos Sucha Beskidzka 14:0 (7:0, 14:0)

II kwarta
7:0 przyłożenie Sławomira Kustosia po 20-jardowej akcji po podaniu Grzegorza Kozuba (podwyższenie za jeden punkt Jacek Szlosarek)