zamknij

Wideo

Tak się jeździ na rowerowej autostradzie w Rybniku

>

Wczoraj (17 października) oficjalnie otworzono trasę spacerowo-rowerową wzdłuż rzeki Nacyny. Ponad dwukilometrowy odcinek velostrady cieszy się już sporą popularnością wśród amatorów dwóch kółek i pieszych. My również przejechaliśmy się tam rowerem. Zobaczcie wideo.

2017-10-18 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~td 2017-10-19
    15:31:34

    3 1

    Droga jest rewelacyjna, mam nadzieje utworzy wkrótce ciąg do zalewu. Zastanawia mnie tylko co trzeba zrobić z ludźmi. Jak nauczyć młodych i starych, że ta droga ma pas dla pieszych (jak chodnik) i pas dla rowerów (jak ulica). Oznakowanie poziome jest super, co 30m znacznik trzeba być kompletnym durniem żeby tego nie zauważyć. A notorycznie zdarza się zablokowanie całej szerokości drogi przez spacerowiczów albo dwie osoby radośnie sobie idą rowerówką. Na prawdę kompletny brak kultury. Przykro jest patrzeć jakich mamy bezmyślnych rodaków. W Austrii jak Wiedniu na rowerówce w centrum jak zdarzy się spacerowicz to w ciemno można przyjąć, że Polak albo ktoś dalej na wschód, można strzelać w ciemno i się trafi. Masakra.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Sonda

Chcecie powrotu Kabaryjtonu na stadion miejski w Rybniku?
Oddanych głosów: 422