zamknij

Wideo

Dziękuję, nie słodzę. Anna Borowska (odc.27)

>

Anna Borowska – utalentowana dżudoczka oraz Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2014 w kategorii Sport jest gościem Wacława Wrany w kolejnym wydaniu Dziękuję nie słodzę. W programie między innymi pytania o rozłam w klubie Polonia Rybnik, o narzeczeńskie stosunki z Piotrem Kuczerą oraz o blaski i cienie wyczynowego sportu.

2016-09-26 Autor: ag
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Yamashita 2016-09-26
  17:04:45

  16 19

  Do dziennikarzy: etyka dziennikarska wymaga pokazywanie spraw z dwóch stron. Ewidentnie widać lobby na jedną ze stron konfliktu. I nie chodzi o to kto ma rację. Nie od dziś wiadomo, że zasada fair play z dziennikarstwem nie idzie w parze.

 • ~Grzes 2016-09-27
  10:17:15

  16 8

  Zgadzam się w zupełności. Jako były zawodnik "Polonii" mogę powiedzieć, że zawsze tak było. Kiedy tylko w bólach udawało się stworzyć grupę dobrych zawodników, którzy osiągają jakieś wyniki i trzeba zacząć traktować ich jak wyczynowych sportowców to wszystko się rozpi...ala. Niektórzy twierdzą, że to "zasługa" prezesa a kiedyś prezesa i jego brata. Takich rokujących grup zawodników w różnym okresie patrząc od początku lat 90-tych pamiętam przynajmniej cztery. Wszyscy bardzo dobrzy i zasłużeni trenerzy odchodzili albo skonfliktowani albo chcąc uniknąć konfliktu z prezesem i jego bratem. Tak było od lat i tym razem historia znów się powtarza. Tym sposobem wszyscy wartościowi ludzie, którzy mogli stworzyć w Rybniku najlepszy klub judo w Polsce, rozpierzchli się. Został tylko prezes i będzie tak trwał kolejne lata. Szkoda gadać.

 • ~Lacky 2016-09-27
  22:52:58

  16 9

  Do Yamashita
  Obserwuję Twoje posty od dłuższego czasu i mam wrażenie, że jesteś kolejnym Pis-owskim znawcą tematu niepłodności mrówek, spadających samolotów oraz zwolennikiem rządów pana Kowalczyka. Wielokrotnie byłem świadkiem rozmów prezesa z zawodnikami, które były tylko straconym czasem i kończyły się słowami"jak Ci się nie podoba możesz zmienić klub". Moim zdaniem nie tak powinna wyglądać rozmowa z zawodnikami którzy reprezentują klub i miasto na matach całego świata. Pozdrawiam serdecznie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Sonda

Czy w rybnickich urzędach, instytucjach powinny znajdować się symbole religijne?
Oddanych głosów: 898