zamknij

OGŁOSZENIA: Fotografia

NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA wolne terminy DRON, PORTRETY, SESJE

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

WOLNE TERMINY 2021 i 2022 rok

Planujecie ślub, a nie wybraliście jeszcze fotografa? Napisz do mnie! Jeśli chcecie otrzymać zdjęcia będące kwintesencją tego ważnego dnia i emocji mu towarzyszącym to zapraszam. Maluję emocje, przelewam je przy użyciu obiektywu i aparatu na ekran komputera, a potem na papier :)

Zapraszam do skorzystania z moich usług fotografii ślubnej.
Cechuje mnie kilkuletnie doświadczenie, indywidualne i profesjonalne podejście do każdej Pary Młodej.

Oferuję wykonanie reportażu ślubnego (od przygotowań u Panny i Pana Młodego do oczepin) wraz z sesją plenerową w dowolnym terminie, najczęściej innym niż ślub, bez żadnych dopłat. W ofercie mam także zdjęcia z drona.
Otrzymujecie pendrive z niepowtarzalnymi zdjęciami po autorskiej obróbce oraz ze wszystkimi zdjęciami, a także prezentację multimedialną HD z podkładem muzycznym, w eleganckim etui z ekoskóry, odbitki fotograficzne w różnych rozmiarach (najczęściej 20x30 lub 10x15)
W ofercie także pakiety z jedną lub trzema lub więcej fotoksiążkami lub tradycyjnymi albumami z wklejanymi zdjęciami- również obejmują prezentacje, odbitki i zdjęcia na pendrive. Na życzenie mogę skonfigurować każdy pakiet wg indywidualnej potrzeby, jeśli chcecie w pakiecie może być więcej fotoksiążek, albumów, pendriveów czy odbitek.

Proponuję ciekawe plenery - cała Polska, szczególnie nasze góry, Bieszczady, Tatry, ale i Kaukaz, Alpy, Pireneje, góry Szkocji.

Moja fotografia to nie tylko ślubne sesje, ale także sesje portretowe, biznesowe, sesje ciążowe. Zapraszam!

Zapraszam na moją stronę www. 13gram . eu oraz profil facebook @13gram , a także na instagram 13gram_fotografiaslubna

Proszę o kontakt, na maila wyślę pełną ofertę wraz z cennikiem. Zapraszam do współpracy.

13gram
tel. 605 539 076
13gram13gram@gmail.com
Kontakt z ogłoszeniodawcą

13gram13gram