zamknij

OGŁOSZENIA: Nieruchomości - Sprzedam/Wynajmę

M3 w Boguszowicach na I piętrze!!

  • Rodzaj: M3, własnościowe na sprzedaż
  • Ilość pięter budynku: 3
  • Numer piętra: 1
  • Powierzchnia użytkowa: 48 m2
  • Miasto: Rybnik
  • Dzielnica: Boguszowice Osiedle

159 000 PLN

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NA I PIĘTRZE!!

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną własność, które znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku na spokojnym Osiedlu w Boguszowicach.
Nieruchomość w dobrym stanie technicznym wymaga odświeżenia lub remontu w zależności od indywidualnych potrzeb nowego właściciela.
Mieszkanie stanowi; przedpokój, dwa oddzielne pokoje z jednego wyjście na balkon), widna i przestronna kuchnia, łazienka razem z ubikacja; przynależy piwnica. W mieszkaniu okna PCV, na podłogach położono wykładzinę, na ścianach tapety, w przedpokoju kafelki na podłodze, łazienka wykafelkowana (wyposażona w wannę i WC). Umeblowanie mieszkania stanowi kwestię do rozmów. Mieszkanie ogrzewane gazowo.
Miesięczny koszt utrzymania nieruchomości; czynsz wynosi 450 zł. (3 os.) w tym zaliczka na wodę, wywóz śmieci, opłaty administracyjne; 150 zł. fundusz remontowy. Dodatkowo płatny jest prąd i gaz wg. zużycia.
Mieszkanie jest jasne i przestronne oraz ciepłe.
Budynek po termomodernizacji; ocieplony i odmalowany.
W okolicy szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja.
Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego celem uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację!!

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną pomoc przy załatwianiu formalności związanych z zakupem nieruchomości, jak również oferujemy swoją pomoc w zakresie kredytu hipotecznego; współpracujemy z wieloma bankami dostępnymi na rynku co pozwala na wybór najkorzystniejszych dla siebie warunków kredytowych.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

L&M Nieruchomości


Czerwionka-Leszczyny