Galeria
UM w Rybniku pogrążył się w ciemnościach
Budynek Urzędu Miasta w Rybniku pogrążył się dzisiaj po południu w ciemnościach. Przez godzinę lampy oświetlające magistrat były wyłączone na znak protestu. Podobny krok wykonało więcej samorządów w Polsce, które sprzeciwiają się zamiarowi zawetowania przez rząd unijnego budżetu.
Komentarze (3):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej oglądane
-
Rybnik, rynek: rybniczanie powitali 2021 rok!
31808 -
Diabelski młyn już gotowy. Co za feeria barw!
23001 -
Osiedle w Chwałowicach jak z bajki! Błyszczy od światełek
15076 -
Rybnik w świątecznej szacie. Zobaczcie dekoracje
14559 -
10 tys. światełek wokół domu. Do „Griswoldów Świerklan” przychodzą pielgrzymki
12866
Najwyżej oceniane
-
Osiedle w Chwałowicach jak z bajki! Błyszczy od światełek
+81 / -20 -
10 tys. światełek wokół domu. Do „Griswoldów Świerklan” przychodzą pielgrzymki
+46 / -18 -
Fajerwerki, Mikołaj i sąsiedzi. Jest nowe, sylwestrowe graffiti na bulwarach
+28 / -11 -
Wiśniowiec oblężony! Na sankach zjeżdżają dzieci i dorośli
+24 / -8 -
Nocne morsowanie na Pniowcu. Potem ognisko i kiełbaski
+33 / -19
Najczęściej komentowane
Alert Rybnik.com.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~arok2 2020-12-01 19:45:51
Czy aby to są kompetencje UM w sprawie prowadzenia polityki zagranicznej. Coś mi pachnie rozkazem od byłego kandydata na prezydenta.
~kallimach 2020-12-01 20:57:43
A to się naprotestowali :D. Gdyby nie usłużny portal rybnik.com.pl pies z kulawą nogą nie zorientowałby się, że trwa jakiś protest. Żałosne. Przypuszczam, że nasz Piotruś Pan w tym czasie siedział w oświetlonym domu. Wiadomo, protest protestem, ale po cholerę godzinę siedzieć po ciemku?
~Pedzel 2020-12-01 23:07:13
Jeśli chodzi o ciemność w UM to bardzo dobrze obrazuje pracę włodarzy. Ciemnota jak się patrzy. Do roboty.