ROW 1964 Rybnik - Miedź II Legnica 1:3

W 26. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Miedzią II Legnica 1:3. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w ostatnich minutach meczu Piotr Pacholski.

Zobacz
2021-04-16 7986 Autor: Dominik Gajda
Unia Książenice - Odra Wodzisław Śląski 0:5

W meczu na szczycie Zina IV ligi śląskiej II grupy Unia Książenice przegrała z Odrą Wodzisław Śląski 0:5. Dwa gole dla gości strzelił Marcin Wodecki, a po jednym trafieniu dorzucili Adrian Tabala, Damian Tarka i Niko Abuladze. Po tym zwycięstwie wodzisławianie z dorobkiem 52 punktów umocnili się na fotelu lidera. Piłkarze z Książenic spadli na trzecie miejsce (42 punkty).

Zobacz
2021-04-11 8839 Autor: Daniel Wojaczek
Finał Pucharu Polski podokręgu Rybnik: Odra Wodzisław Śląski - ROW 1964 Rybnik 2:3

W finale Pucharu Polski podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u 1964 pokonali Odrę Wodzisław 3:2, choć przegrywali już 0:2. Gole dla wodzisławian zdobyli Marcin Wodecki (42 minuta) i Salvador Pryka (52). Dla rybniczan strzelali Adrian Pytlik (73), Dawid Migus (85) i Tomasz Gomola (90). Mecz odbył się na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej w Rybniku.

Zobacz
2021-04-07 9744 Autor: Dominik Gajda
eWinner 1. Liga: ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno 63:27

Żużlowcy ROW-u Rybnik znakomicie rozpoczęli sezon 2021 w eWinner 1. Lidze. W pierwszym spotkaniu na stadionie przy ul. Gliwickiej pokonali beniaminka Cellfast Wilki Krosno 67:23. Aż trzech zawodników gospodarzy wywalczyło z bonusami komplet punktów – Michael Jepsen Jensen (14+1), Kacper Gomólski (13+2) i Siergiej Łogaczow (12+3).

Zobacz
2021-04-05 10860 Autor: Michał Gołda / KS ROW Rybnik
Wisła Canpack Kraków - RMKS XBEST Rybnik 51:64

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik pokonały na wyjeździe Wisłę CanPack Kraków 64:51 i awansowały do półfinałów mistrzostw Polski. Zobaczcie, co działo się w hali Wisły w Krakowie.

Zobacz
2021-03-14 6617 Autor: Dariusz Tukalski
RMKS XBEST Rybnik - Wisła Canpack Kraków 54:50, galeria II

Mamy dla Was jeszcze drugą galerię zdjęć z meczu RMKS XBEST Rybnik - Wisłą Canpack Kraków, tym raze mautorstwa Dariusza Tukalskiego

Zobacz
2021-03-12 7310 Autor: Dariusz Tukalski
RMKS XBEST Rybnik - Wisła Canpack Kraków 54:50

W emocjonującym meczu koszykarki RMKS XBEST Rybnik pokonały Wisłę Canpack Kraków 54:50. Zapraszamy do oglądania zdjęć Dominika Gajdy.

Zobacz
2021-03-11 6096 Autor: Dominik Gajda
RMKS XBEST Rybnik - MTS Ikar Niepołomice 67:39 (galeria II)

Tym razem zapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęć z hitowego pojedynku RMKS XBEST Rybnik - MTS Ikar Niepołomice. Zdjęcia Dariusza Tukalskiego.

Zobacz
2021-03-06 6511 Autor: Dariusz Tukalski
RMKS XBEST Rybnik - MTS Ikar Niepołomice 67:39

Koszykówka, finał A II ligi - RMKS XBEST Rybnik rozbił MTS Ikar Niepołomice 67:39. Zapraszamy do oglądania zdjęć Dominika Gajdy z tego pojedynku

Zobacz
2021-03-06 4594 Autor: Dominik Gajda
Żużlowcy ROW-u Rybnik wyjechali na tor!

KS ROW Rybnik wyjechał na tor po zimowej przerwie! Dzisiaj po południu rozpoczął się pierwszy trening. Był on możliwy, ponieważ w ostatnich dniach na torze trwały bardzo intensywne prace. Jeszcze w lutym udało się ściągnąć cały zalegający śnieg. Potem było bronowanie, suszenie. Nad całością prac czuwał trener Marek Cieślak.