zamknij

Galeria

Policjanci, strażacy, ratownicy i seniorzy z kartkami. Nietypowa kampania profilaktyczna służb

"Dbajmy o zdrowie, wszyscy chcemy powrotu do normalności" - pod takim hasłem rozpoczęła się wczoraj kampania profilaktyczna pod rybnicką komendą. Służby w nietypowy sposób zwrociły się z apelem o przestrzeganie zaleceń epidemiologicznych w czasie pandemii.

Autor: KMP Rybnik 2021-04-01
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 8

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Zbigniew Martyniak 2021-04-17
    08:46:53

    9 4

    Nie ma pandemii, jest nielegalna. Maseczki nie pomagają bo niby na co! Statystyki są fałszowane! Co drugi umierający na srowid to po szczepieniu! Respiratory zabijają a vigeryt i hydroksylohrorochina jest zakazana! W tym roku srowid, sepsa i grypa zabiła mniej Polaków niż rok temu grypa ale w telewizji powiedzieli, że ludzie umierają....tak ponad miarowo 100 tys. z powodu zapaści służby zdrowia!!! Ta pandemia to LUDOBÓJSTWO. Z grypy i śródmiąższowego zapalenia płuc zrobili srowid medialny dla lemingów. Maseczki są niezgodne z konstytucją...ale o tym nie napiszą w gazetach i nie powiedzą w TVPropaganda! Pandemia się skończy jak zdejmiecie masoneczki... Nie kasujcie postu bo prokurator rejonowy ma obowiązek czytać regionalne wiadomości...wszyscy wiedzą tylko nie wymiar sprawiedliwości!!! W tym czasie pozamykają wam kopalnie a za cztery lata elektrownie...tacy mądrzy!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś za autonomią dla Śląska?
Oddanych głosów: 1700