zamknij

Galeria

Noworoczne spotkanie w Szkole Podstawowej Specjalnej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 7 w Rybniku

Dnia 23 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej Specjalnej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 7 odbyło się wyjątkowe wydarzenie – noworoczne spotkanie, które zgromadziło rodziców i uczniów. Pojawił się także proboszcz rybnickiej bazyliki, ks. Marek Bernacki. Na scenie młodzi artyści zaprezentowali wzruszające jasełka, poruszając serca wszystkich obecnych. Ich zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że widowisko było nie tylko piękne artystycznie, lecz również pełne emocji i radości. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek, który odbył się w miłej, magicznej atmosferze. Stoły były zapełnione pysznościami, a rozmowy były pełne ciepła i uśmiechów. To wyjątkowe wydarzenie okazało się nie tylko okazją do celebracji Nowego Roku, ale również momentem, który umocnił więzi społeczności szkolnej.

Autor: Materiały prasowe 2024-01-25
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

MEN powinno wprowadzić zakaz wyjazdów dziecka na wakacje w trakcie roku szkolnego?
Oddanych głosów: 899