zamknij

Galeria

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Za nami koncert “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie”. W Teatrze Ziemi Rybnickiej wystąpił jeden z najlepszych coverbandów zespołu Metallica na świecie - czteroosobowy zespół oraz orkiestra symfoniczna "Orion". Usłyszeliśmy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak, jak na słynnej płycie “Metallica S&M”. Blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu zakończonych długim, ognistym bisem w pozycji stand-up!

Autor: Piotr Bukartyk/TZR 2023-11-25
Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~safo 2023-11-26
  11:22:09

  2 0

  Że będzie to nie piszą , tylko że już było. A chętnie bym poszedł.

 • ~pablo2525 2023-11-26
  17:34:24

  1 0

  Byłem już 4 razy na koncertach Scream Inc, który jest najlepszym coverbandem zespołu Metallica. Tym razem myślałem, że to też będzie Scream Inc, lecz ku mojemu zdziwieniu na scenę wyszedł jakiś inny zespół. Nawet nie wiadomo jak oni się nazywają. Poza tym nagłośnienie było tragiczne, nie wyraźny wokal, dźwięk gitar bardzo słaby i mieszał się z pozostałymi dźwiękami. Wszystko było takie stłumione i zmieszane. Jestem bardzo nie zadowolony.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.