Na boisku przy ul. Partyzantów w Rybniku odbyły się trzydniowe mistrzostwa Polski juniorów w baseballu. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, którzy wygrali wszystkie mecze. W decydującym o losach mistrzostwa spotkaniu rybniczanie pokonali wrocławskich „Baronów” w dogrywce 9:2. Po siedmiu zmianach był remis 2:2. Tym samym Silesia Rybnik została mistrzem Polski juniorów. Drugie miejsce wywalczyli młodzi wrocławianie, a podium uzupełniły Centaury Warszawa.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
XV Bieg Wiosny w Rybniku: setki zawodników na starcie! Szukajcie się na zdjęciach
10576Mecz ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno. Szukajcie siebie na zdjęciach!
8954ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno 40:50
6464Pierwszy mecz w Rybniku! Silesia podejmowała Gepardy Żory
5943ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra 35:55
4139Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert