Duży sukces rybnickiego strzelectwa sportowego młodzieży
1

Reprezentanci Miejskiego Klubu Strzeleckiego LOK z Rybnika wzięli udział w XVII Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich Zlot Orlików.

2024-04-12 3503 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik piątą drużyną mistrzostw Polski do lat 19
0

W Lublinie odbył się finałowy turniej młodzieżowych mistrzostw Polski w koszykówce do lat 19. W stawce ośmiu drużyn RMKS Rybnik zajął piąte miejsce.

2024-04-12 2361 Autor: Adam Doliba
Szermierka: gorące powitanie Alicji Klasik w klubie
1

RMKS Rybnik przygotował miłą niespodziankę dla Alicji Klasik, która w ostatnich dniach została mistrzynią Polski seniorek i zapewniła sobie start w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

2024-04-11 2980 Autor: Adam Doliba
Starzy znajomi w finale Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Po ligowym zwycięstwie z Tempem Puńców, piłkarze ROW Rybnik zagrają w finale okręgowego Pucharu Polski.

2024-04-11 2516 Autor: Łukasz Kozik - ROW 1964 Rybnik
Żużel. Innpro ROW Rybnik: w sobotę pierwszy mecz sezonu 2024
0

Rybniccy żużlowcy zainaugurują sezon 2024 w Metalkas 2. Ekstralidze wyjazdowym spotkaniem z #OrzechowaOsada PSŻ Poznań.

2024-04-10 3805 Autor: Adam Doliba
RKJJS Rybnik: Maciej Wowra i Agata Wieczorek medalistami mistrzostw Europy w ju jitsu
0

Maciej Wowra i Agata Wieczorek z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego zdobyli brązowy medal mistrzostw Europy w ju jitsu.

2024-04-09 4181 Autor: Adam Doliba
Show Agaty Sobkowicz w Warszawie. TS ROW Rybnik wskoczył na podium ekstraligi futsalu
0

W 19. kolejce ekstraligi futsalu TS ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z AZS-em UW Warszawa i awansował na trzecie miejsce w tabeli.

2024-04-08 3100 Autor: Adam Doliba
4:1 jesienią, 4:1 wiosną. ROW 1964 Rybnik ponownie lepszy od Tempa Puńców
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik po raz drugi w tym sezonie wygrali z Tempem Puńców w stosunku 4:1.

2024-04-06 3509 Autor: Adam Doliba
II liga kobiet: TS ROW Rybnik przegrał z Respektem Myślenice
0

W 14. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały w Kamieniu z Respektem Myślenice 0:5.

2024-04-06 1919 Autor: Adam Doliba
Co za wiadomość! Alicja Klasik, szpadzistka RMKS Rybnik – jedzie na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
2

Alicja Klasik – utytułowana szpadzistka RMKS Rybnik została Mistrzynią Polski 2024. Tym samym zapewniła sobie kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024!