ROW podpisał kontrakt z pierwszym zawodnikiem

Siergiej Łogaczow porozumiał się z prezesem Krzysztofem Mrozkiem i zostaje w klubie na kolejny sezon.

2021-09-23 13443 Autor: AM
Żużlowy ROW w liczbach, czyli rzut oka na statystyki
0

W niedzielę pierwsza odsłona finału eWinenr 1. Ligi Żużlowej, niestety bez żużlowców ROW-u. W Rybniku nastał czas podsumowań i dywagacji na temat przyszłorocznego składu „Rekinów”, zatem rzućmy okiem na garść statystyk.

2021-09-22 5930 Autor: AM
Puchar Polski podokręgu Rybnik: Sygnały odpadły, ROW 1964 gra dalej
1

Za nami trzy mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski podokręgu Rybnik, w których drużyny z naszego miasta grały ze zmiennym szczęściem.

2021-09-22 5892 Autor: ad
Rybniczanie na podium MP MMA
0

Zawodnicy rybnickich klubów wywalczyli medale mistrzostw Polski MMM w Sochaczewie.

2021-09-21 7226 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: RMKS XBEST Rybnik drugi w Zgorzelcu
1

Koszykarki RMKS-u XBEST Rybnik zajęły drugie miejsce w XXX Ogólnopolskim Memoriale im. Mieczysława Krajewskiego.

2021-09-20 6859 Autor: Adam Doliba
Finał ekstraligi baseballu. KS Silesia Rybnik: dwie minimalnie porażki w Kutnie
0

Baseballiści Silesii Rybnik mają za sobą dwa pierwsze mecze finałowe ze Stalą Kutno. Niestety oba przegrane.

2021-09-19 6393 Autor: ad
Żużlowiec ROW-u Rybnik tuż za podium indywidualnych mistrzostw eWinner 1. Ligi
0

W turnieju o indywidualne mistrzostwo eWinner 1. Ligi wystąpiło czterech żużlowców ROW-u Rybnik. Najlepiej z nich spisał się Michael Jepsen Jensen.

2021-09-19 8582 Autor: ad
Rybniczanin na rowerze w 10 dni objechał Polskę
1

Piotr Baranowski zaledwie po 4 latach wyczynowego uprawiania kolarstwa ukończył Maraton Rowerowy Dookoła Polski. W 10 dni pokonał 3200 kilometrów i znalazł się w gronie zaledwie 29. osób, które ukończyły te skrajnie trudne zawody.

2021-09-18 22980 Autor: Wacław Wrana
Armagedon Kamień Extreme - Rybnik 2021
0

Stowarzyszenie Rajsport Active oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku zapraszają na Armagedon Kamień Extreme.

2021-09-16 8647 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Academia Gorila Rybnik: 6 medali w Pucharze Polski BJJ️
0

Zawodnicy Academia Gorila Rybnik z powodzeniem rywalizowali w 18. Pucharze Polski BJJ w Koninie.

2021-09-16 6359 Autor: ad, źródło: materiały prasowe