Stanisław Korol - I miejsce
0

Puchar Polski w łucznictwie: dwa medale Refleksu w Stolarzowicach

W nowym sezonie Śląski Klub Łuczniczy Reflex z Rybnika nie zawodzi. W Pucharze Polski jego reprezentanci zdobyli dwa medale.

2015-05-26 6206 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Niedawno zawodnicy MKKS-u Rybnik z rocznika 2003 zostali mistrzami Śląska w minikoszykówce
0

MKKS: rocznik 2003 wygrał w Ostrowie

Bardzo dobrze w ogólnopolskim turnieju koszykówki w Ostrowie Wielkopolskim spisali się chłopcy z MKKS-u Rybnik (rocznik 2003).

2015-05-26 6265 Autor: Adam Doliba, źródło: skm.polskikosz.pl
0

ALPS: w sobotę turniej finałowy

Dobiegają końca rozgrywki szesnastej edycji Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Leon Internet. Jest to jedna z największych tego typu lig w Polsce. W rozgrywkach biorą udział 33 drużyny (z ośmiu powiatów), w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. ponad 500 zawodników.

2015-05-26 3154 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Dobry występ szybownika Aeroklubu ROW w mistrzostwach Polski

Marcin Mężyk z Aeroklubu ROW zajął czwarte miejsce w mistrzostwach Polski.

2015-05-25 5872 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

CEV Jurmala Masters: Prudel i Fijałek tuż za podium

Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź) zajęli czwarte miejsce w łotewskiej Jurmale w turnieju CEV Masters.

2015-05-25 3089 Autor: Adam Doliba
6

ŻKS ROW: pierwsze wyjazdowe zwycięstwo rybnickich żużlowców

Wszystkie mecze piątej kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej zakończyły się zwycięstwami gości. Sukces w Gnieźnie odnieśli podopieczni trenera Jana Grabowskiego.

2015-05-24 5742 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
11

Energetyk ROW przegrał z Okocimskim, ale awans wciąż realny

Energetyk ROW Rybnik przegrał na własnym stadionie z walczącym o utrzymanie Okocimskim Brzesko 0:1. Pomimo porażki rybniczanie nadal liczą się w walce o awans do I ligi.

2015-05-24 7644 Autor: Adam Doliba
Anna Mroszczak - 8. miejsce
1

MP seniorów w szpadzie: medal był blisko

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik była bardzo blisko wywalczenia historycznego medalu mistrzostw Polski.

2015-05-23 4059 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Seger Cup: za nami turnieje kwalifikacyjne

Wielki Finał rozgrywek turnieju piłki nożnej dla zakładów prac „SEGER CUP 2015” zbliża się wielkim krokami. Aby wyłonić finalistów turnieju, rozegrano dwa turnieje kwalifikacyjne, które odbyły się w Wodzisławiu Śląskim oraz Rybniku.

2015-05-23 4273 Autor: materiały prasowe organizatora
Łukasz Kubiak w Spale
1

Taekwon-do: Łukasz Kubiak jedzie do Włoch na mistrzostwa świata

Trener Rybnickiego Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter – TKM” Łukasz Kubiak został powołany do reprezentacji Polski Taekwon-do ITF na mistrzostwa świata w Lido di Jesolo we Włoszech, które odbędą się w dniach 27-31 maja.

2015-05-22 5317 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe