Co ma Rybnik do Kubicy?

Rybniczanin Bartosz Sapota testował jeden z najnowszych modeli BMW podczas imprezy motoryzacyjnej Pit Lane BMW F1 Team Polska.

2008-06-19 4289 Autor:

Pechowa trzynastka

Mistrzynie województwa śląskiego – uczennice SP 34 w Rybniku, zajęły dalekie 13. miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce dziewcząt

2008-06-19 5209 Autor:

Podium dla 11-latka

W Mistrzostwach Europy w sztukach walki brązowy medal wywalczył 11-letni Daniel Urbański z Rybnika.

2008-06-18 4148 Autor:

Grad bramek

Poznaliśmy ćwierćfinalistów Pucharu Ligi ROW. W meczach 1/8 finału nie zabrakło goli i dużych emocji.

2008-06-18 1808 Autor:

Drużynowo najlepsi

W hali sportowej w Boguszowicach odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta im. Józefa Cyrana.

2008-06-17 8937 Autor:

Coś tam potrafią

W ramach Dni Rybnika rozegrano kolejną edycję turnieju koszykarskiego „Rynek Basket”.

2008-06-17 8414 Autor:

Policjant na medal

Mariusz Wowra z Rybnika zajął trzecie miejsce w VII Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo.

2008-06-15 8091 Autor:

Dobry początek

Juniorzy Rybnickiego Klubu Motorowego bardzo dobrze rozpoczęli rywalizację w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski.

2008-06-15 2358 Autor:

Najmłodszy klub

Aż 6 zawodników Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego stanęło na najwyższym podium w zawodach podsumowujących 5 turniejów ju jitsu dla dzieci i młodzieży.