IV liga: ROW 1964 Rybnik zremisował w Tworkowie

2023-08-21, Autor:

W trzeciej kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z beniaminkiem LKS-em Tworków.

Pierwsza połowa meczu w Tworkowie należała do gospodarzy. Na dwa gole Krzysztofa Szewczyka rybniczanie odpowiedzieli tylko trafieniem Davida Jamesa Ubonga i do przerwy było 2:1.

Po zmianie stron ROW 1964 wyszedł na prowadzenie. Do bramki LKS-u ponownie trafił David James Ubong, a następnie Jakub Kuczera. Zespołowi z Tworkowa jeden punkt uratował Krzysztof Szewczyk, który w 85. minucie zanotował hat-tricka.

W następnej kolejce ROW 1964 podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej rezerwy Rekordu Bielsko-Biała. Mecz odbędzie się w sobotę 26 sierpnia o godzinie 17:00.

3. kolejka śląskiej II grupy IV ligi: Spójnia Landek - Gwarek Ornontowice 2-1 Decor Bełk - LKS Czaniec 5-1 Kuźnia Ustroń - Polonia Łaziska Górne 1-3 GKS II Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-3 LKS Tworków - ROW 1964 Rybnik 3-3 Rekord II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski 1-3 Tempo Puńców - Orzeł Łękawica 3-2 MKS Lędziny - MRKS Czechowice-Dziedzice 0-4

1. Tempo Puńców 3 7 2 1 0 10-3
2. MRKS Czechowice-Dziedzice 3 7 2 1 0 6-1
3. Odra Wodzisław Śląski 3 7 2 1 0 5-1
4. Polonia Łaziska Górne 3 7 2 1 0 5-2
5. Gwarek Ornontowice 3 6 2 0 1 13-2
6. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 6 2 0 1 7-4
7. LKS Tworków 3 5 1 2 0 4-3
8. Decor Bełk 3 4 1 1 1 6-4