W wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Ruda Śląska koszykarze MKKS-u Rybnik okazali się lepsi różnicą 4 punktów.

ALPS: w II lidze sytuacja o wiele ciekawsza
0

Amatorska Liga Piłki Siatkowej Atlas Tours 2016-2017 - osiemnasta edycja Aktualności na dzień 24 lutego 2017 - 18 termin

2017-02-26 136 Autor: ad
ROW 1964: porażka z Unią Turza Śląska na tydzień przed startem rundy wiosennej II ligi
3

W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej rybniccy piłkarze przegrali z Unią Turza Śląska.

2017-02-25 3016 Autor: Adam Doliba
Koszykówka kobiet: wysoka porażka z UKS-em
0

W zaległym meczu rozgrywek II ligi koszykarki RMKS-u Rybnik wysoko przegrały z UKS-em Żak Nowy Sącz. W niedzielę ostatni mecz rybniczanek przed własną publicznością.

2017-02-25 1676 Autor: Adam Doliba
Żużel: karnetowicze zgarnęli wszystkie wejściówki
8

Zakończyła się sprzedaż biletów na prezentację drużyny ROW-u Rybnik, która odbędzie się 4 marca w hali widowiskowo-sportowej MOSiR-u w Boguszowicach.

2017-02-21 2749 Autor: ad, źródło: row.rybnik.com.pl
Academia Gorila najlepsza w Dzierżoniowie
0

Na początku lutego odbył się pierwszy w tym roku Ogólnopolski Turniej BJJ No Gi oraz Gi w Dzierżoniowie. Na zawody liczną ekipą wybrali się zawodnicy dwóch śląskich sekcji.

2017-02-22 4417 Autor: ad
RALK: asysty T. Szymury zachwycały nawet rywali
0

Zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki rozegrali siódmą kolejkę drugiej rundy.

2017-02-21 1489 Autor: Adam Doliba
„Z minitoru na PGE Narodowy”: Paweł Trześniewski z Rybek Rybnik z wyjątkowym zaproszeniem
0

Trwa akcja Polskiego Związku Motorowego „Z minitoru na PGE Narodowy”. Młodzi żużlowcy otrzymują zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja odbędzie się w Warszawie. Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do tego grona jest Paweł Trześniewski z MKMŻ Rybki Rybnik.

2017-02-21 3823 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS bez trenera Łukasza Szymika poległ z AZS-em
0

Lider pokazał jaki jest silny. Aspirujący do gry na pierwszoligowych parkietach R8 Basket AZS Politechnika Kraków wygrał w Rybniku 93:57. MKKS miał swoje momenty, ale momenty na takiego rywala to zdecydowanie za mało.

2017-02-20 1841 Autor: ad
TL ROW: Dawid Malina mistrzem Polski! „To najcenniejsze zwycięstwo w jego karierze”
0

W halowych mistrzostwach Polski seniorów w Toruniu Dawid Malina z TL ROW Rybnik zdobył złoty medal w biegu na dystansie 3000 m.

2017-02-20 2182 Autor: Adam Doliba
TS ROW: hat-trick Sobkowicz i awans do Final Four ekstraligi futsalu! „Chcemy powalczyć o medal”
0

W rewanżowym meczu fazy play-off o awans do turnieju finałowego ekstraligi futsalu kobiet rybniczanki wygrały na wyjeździe z AZS-em AWF Warszawa 4:2. Rywalkami ROW-u w finale będą Rolnik B. Głogówek, AZS UJ Kraków i Lex Kancelaria Słomniki.

2017-02-19 4154 Autor: Adam Doliba
Puchar Świata w judo: P. Kuczera wygrał w Rzymie
7

Złoty medal Pucharu Świata w judo w wadze 90 kg zdobył dziś Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik).

2017-02-19 4814 Autor: Adam Doliba
Gole Musiolika i Muszalika dały zwycięstwo z BKS-em
0

W kolejnym sparingu, tym razem z BKS-em Stalą Bielsko-Biała, rybniccy piłkarze wygrali na sztucznej murawie przy ul. Gliwickiej 2:1. Bramki dla ROW-u 1964 zdobyli Sebastian Musiolik i Mariusz Muszalik.

2017-02-19 3367 Autor: Adam Doliba
Żużel: prezentacja rybnickiej drużyny 4 marca
1

W sobotę 4 marca o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach zostanie zorganizowana prezentacja drużyny KS ROW Rybnik na sezon 2017. Na imprezie pojawią się Młodzi Panowie!

2017-02-02 7525 Autor: Adam Doliba
Dwoje zawodników RCSW Fighter na konsultacjach kadry Polski w Taekwon-do ITF
0

Zawodnicy RCSW Fighter Rybnik - Łukasz Kubiak oraz Nikola Wita uczestniczyli w konsultacjach kadry Polski w Taekwon-do ITF. Konsultacje odbyły się w ośrodku COS w Spale, a zjechało się na nie prawie 100 zawodników (kobiety i mężczyźni) z całej Polski.

2017-02-17 4022 Autor: Adam Doliba
Na przijmo bez Gaszowice i okolice: weź udział w drugiej edycji biegu na orientację
0

22 kwietnia 2017 roku Grupa Biegowa Luxtorpeda Czerwionka wraz z Urzędem Gminy Gaszowice organizuje bieg na orientację „II Na przijmo bez Gaszowice i okolice”.

2017-02-17 2402 Autor: Adam Doliba
Rezerwy Legii wygrały z ROW-em 1964
2

W sparingu rozegranym w Knurowie piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z trzecioligowymi rezerwami Legii Warszawa.

2017-02-15 5784 Autor: Adam Doliba
Kejza Team: Kuczera i Borowska najlepsi w PP
1

Zawodnicy klubu Kejza Team Rybnik zdobyli dwa złote medale Pucharu Polski Seniorów i Seniorek.

2017-02-15 3455 Autor: Adam Doliba
Monster Akademia: pucharowe medale w MMA
1

Dwa złote medale dla rybnickiego klubu Monster Akademia wywalczył Daniel Jonderko.

2017-02-14 3410 Autor: Adam Doliba
RALK: minimalne zwycięstwo Basketu Czerwionka
0

Za nami 6. kolejka II rundy spotkań Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

2017-02-13 3197 Autor: Adam Doliba
Nie żyje Jan Grabowski, wieloletni trener ROW-u
2

Smutna informacja z Zielonej Góry. Dziś w wieku 66 lat zmarł Jan Grabowski – trener od wielu lat związany z ROW Rybnik. Pod jego wodzą rybnicki klub żuzlowy uzyskał awans 1. ligi i Ekstraligi.

2017-02-13 13981 Autor: bf, źródło: row.rybnik.com.pl
Siatkarze zagrają dla chorej na białaczkę 14-latki
0

Kornelia zachorowała na ostrą białaczkę szpikową i przeszła wylew, który spowodował lewostronny niedowład. Przed chorobą uprawiała gimnastykę sportową. Organizatorzy charytatywnego turnieju siatkarskiego postanowili zebrać pieniądze na jej rehabilitację.

2017-02-12 5083 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: Fredrik Lindgren szykuje formę na crossie w Hiszpanii. Podobne plany ma Grigorij Łaguta (wideo)
0

Szwed Fredrik Lindgren jest jednym z zawodników, którzy w ostatnim okresie transferowym związali się z rybnickim klubem.

2017-02-07 7333 Autor: ad, źródło: row.rybnik.com.pl
VIII Rybnicki Półmaraton Księżycowy: ruszyły zapisy