zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~elegant 2017-03-27 01:18:37

  To co prezydent Fudali tak dobrze rozpoczął prezydent Kuczera marnuje.Music water festiwal okazał się totalną klapą wizerunkowo organizacyjną.Kolejna żenująca inicjatywa milion złotych na "walkę"ze smogiem tylko potwierdza totalna ignorancję obecnych władz.Jeszcze tylko kilkanaście miesięcy do końca kadencji.!

 • ~Loki84 2017-03-26 23:47:11

  Obiema rekami mogę podpisać się pod tym co napisał ~jt89
  To, co dzieje się nocami od piątku do niedzieli w samym centrum przechodzi ludzkie pojęcie. Patologia, której znudziło się na rynku szczególnie upodobała sobie okolice biblioteki miejskiej i skwerek przy schodach między ulicami Chalotta i Chrobrego. I tak każdy weekend kończy się dla mieszkańców stojących tam bloków koncertem wrzasków, wulgaryzmów i odgłosów tłuczonego szkła pod oknami. Zresztą imprezująca tam gromadka w lecie bez krępacji zaczyna już w okolicach południa (na przyjazd SM czekaliśmy swego czasu około 40 min., w trakcie których spite i naćpane towarzystwo zdążyło się znudzić i ewaukować wzbudzając przy okazji popłoch wśród dzieci i ich mam na placu zabaw w parku naprzeciwko. Co ciekawe jeśli chodzi o wlepianie mandatów za parkowanie mieszkańcom rzeczonych bloków SM działa z szybkością błyskawicy).

 • ~niedzwiedz1231 2017-03-26 23:21:06

  Czy ktoś musi zginąć, aby w ruch poszły narkotestery a dilerka na wycieczkę do Raciborza?
  W Rybniku jest potencjał, ale patrząc po zachowaniu pewnych grup społecznych to powoli następuje polaryzacja na patologię.
  Ludzie z zasobniejszym portfelem już omijają imprezy w Rybniku a teraz to juz wgl. będzie cudownie...
  Pusto.
  Cwaniaczki z blokowiska idą na rykowisko w weekend zamiast sie dobrze bawić i tworzyć atmosferę.

 • ~waldus 2017-03-26 21:41:25

  w tym rybniku to juz cuda sie dzieja. masakra.

 • ~Ancymon 2017-03-26 20:45:38

  Nożownik z pewnością pijany i naćpany (panie Kohut jak tam legalizacja narkotyków) , policja powinna patrolować szczególnie wieczorem i nocą okolice rynku i placu wolności ( bez sentymentu dla oszołomstwa , loć pałom ile wlezie aż po kitach poleci ) bo dzisiejsza młodzież wyznaje zasadę jednego pana "róbta co chceta ".

 • ~skuty 2017-03-26 20:18:51

  @~jt89

  Jak nie było monitoringu, to na rynku zawsze stał patrol policji.

  Teraz mamy monitoring, który nagrywa w rozdzielczości +/- 200 pikseli w słoneczny dzień, w nocy nic nie widać. Do tego ten monitoring jest po to, żeby wystawiać mandaty ludziom, co piją piwko pod chmurką, a nie żeby reagować na poważne przestępstwa.

  W ogóle zauważyliście, że w Rybniku ostatnim czasy strasznie dużo naćpanej patologii się panoszy? A gdzie nie pójdziesz to leżą te woreczki czarne po dopach. Parki, przystanki, ławki czy inne miejsca na uboczu, wszędzie pełno tego dziadostwa.

 • ~adamczykhenryk 2017-03-26 19:33:38

  nie żartujcie że będzie jak w Paryżu .

 • ~jt89 2017-03-26 19:00:36

  Na rynku i na placu Wolności z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę powinien stać patrol policji (co tydzień). To co się dzieje z tym miastem woła o pomstę. Co weekend nie ma nocy, żeby nie było jakiejś zadymy. Kilka lat temu było normalniej. Ludzie się spotkali w pubie, napili się i rozchodzili się do domu a teraz nie ma weekendu, żeby nie było jakiejś burdy, bijatyk i pajaców drących się pod oknami w środku nocy. Wzywane patrole pojawiają się grubo po czasie. To są najbardziej newralgiczne punkty. Tak ciężko coś z tym zrobić? Przyjezdni nie wierzą swoim oczom, że takie rzeczy się dzieją w ścisłym centrum i żaden nowy serial tego nie zmieni.

 • ~siarzewski 2017-03-26 17:26:05

  W artykule zabrakło kluczowej informacji. Czy to jest zwykłe sadzenie drzew na terenach leśnych po przeprowadzonej wycince czy zalesienie nowych gruntów.

  Intuicja mi mówi, że to tylko opcja pierwsza - czyli nic wyjątkowego. Normalny element prowadzenia gospodarki leśnej.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Prezydent Rybnika milion złotych zarezerwowanych na Music & Water Festiwal przeznaczył na walkę ze smogiem. Jak oceniasz tę decyzję?
Oddanych głosów: 1548