ROW 1964 Rybnik: remis z Podbeskidziem II Bielsko-Biała stracony w doliczonym czasie gry

2023-05-21, Autor:

W 27. kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali u siebie z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Decydująca o zwycięstwie bramka padła w doliczonym czasie gry.

Dziś na stadionie przy ul. Gliwickiej rybniccy piłkarze zmierzyli się z wyżej notowanym Podbeskidziem II Bielsko-Biała. Pomimo tego, że nie byli faworytem spotkania, mogli wywalczyć przynajmniej 1 punkt.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie w 11. minucie. Autorem bramki był Giorgi Merebaszwili. Po zmianie stron na 2:0 podwyższył Sebastian Turek.

W 71. minucie gola kontaktowego dla ROW-u strzelił Jan Janik. Gospodarze dążyli do wyrównania i udało im się to w 85. minucie, po bramce Pawła Mandrysza.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, gola na wagę 3 punktów dla bielszczan w doliczonym czasie gry strzelił Giorgi Merebaszwili.

ROW 1964 Rybnik przegrał z Podbeskidziem II Bielsko-Biała 2:3.

W następnej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Polonią Łaziska Górne.

ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:3 (0:1)

0:1 - Giorgi Merebaszwili (11), 0:2 - Sebastian Turek (66), 1:2 – Jan Janik (71), 2:2 – Paweł Mandrysz (85), 2:3 - Giorgi Merebaszwili (90+3)

27. kolejka śląskiej II grupy IV ligi:

LKS Bełk - MKS Lędziny 5-0 MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy 4-1 Unia Turza Śląska - Unia Racibórz 5-1 ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne 1-3 Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 2-0 Orzeł Łękawica - Błyskawica Drogomyśl 2-1 Spójnia Landek - LKS Czaniec 3-1