Cenny remis ROW-u 1964 Rybnik na boisku wicelidera w Turzy Śląskiej

2023-04-23, Autor:

W 22. kolejce IV ligi ROW 1964 Rybnik zremisował na wyjeździe z Unią Turza Śląska 2:2.

W pierwszej połowie spotkania w Turzy Śląskiej dwa gole dla ROW-u 1964 strzelił Łukasz Krakowczyk. Gospodarze trafili tylko raz. Bramkę zdobył Michał Gałecki.

W drugiej połowie remis dla Unii uratował Aleksander Barteczko, strzelając gola w 75. minucie.

Po tym spotkaniu ROW 1964 zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Unia jest druga i traci do lidera Polonii Łaziska Górne dwa punkty.

W następnej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

Unia Turza Śląska – ROW 1964 Rybnik 2:2 (1:2)

0:1 – Łukasz Krakowczyk (27), 1:1 – Michał Gałecki (30), 1:2 – Łukasz Krakowczyk (41), 2:2 – Aleksander Barteczko (75)

22. kolejka śląskiej II grupy IV ligi:

LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 MKS Lędziny - Drzewiarz Jasienica 2-2 Polonia Łaziska Górne - Błyskawica Drogomyśl 5-0 Unia Racibórz - Spójnia Landek 0-3 GKS II Tychy - Orzeł Łękawica 1-1 LKS Bełk - Kuźnia Ustroń 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice - Gwarek Ornontowice 4-0 Unia Turza Śląska - ROW 1964 Rybnik 2-2

1. Polonia Łaziska Górne 22 46 13 7 2 43-18
2. Unia Turza Śląska 22 44 14 2 6 49-30
3. Gwarek Ornontowice 22 42 13 3 6 42-36
4. LKS Bełk 22 38 11 5 6 43-31
5. GKS II Tychy 22 38 10 8 4 48-29
6. MRKS Czechowice-Dziedzice 22 34 9 7 6 32-23
7. Orzeł Łękawica 22 32 9 5 8 34-37
8. LKS Czaniec 21 31 9 4 8 36-31