Szymon Panek

Dżudocy Polonii Rybnik walczyli w Pucharze Europy Juniorów w Poznaniu
0

Trzech zawodników Polonii Rybnik: Adrian Stefański (66 kg), Szymon Szulik (73 kg) oraz Szymon Panek (81 kg) rywalizowało w Pucharze Europy Juniorów w Poznaniu.

2024-04-17 22:43 Autor: ad
Judo. Polonia Rybnik: Szymon Szulik mistrzem Polski juniorów. Szymon Panek ze srebrem
0

Szymon Szulik (73 kg) z Polonii Rybnik został mistrzem Polski juniorów w judo. Jego klubowy kolega, Szymon Panek (81 kg), wywalczył srebrny medal.

2024-03-24 18:24 Autor: Adam Doliba
Judo: 16 medali rybnickich klubów w mistrzostwach Śląska
0

W Bytomiu odbyły się mistrzostwa Śląska w judo w czterech kategoriach wiekowych: junior, junior młodszy, młodzik oraz dzieci. W imprezie bardzo dobrze spisali się reprezentanci Polonii Rybnik i Kejza Team Rybnik.

2024-02-21 21:59 Autor: Adam Doliba
Judo: dwa złota i jeden brąz Polonii Rybnik w Pucharze Polski Juniorów w Boguszowicach
0

Za nami udany i pełen emocji dzień dla Polonii Rybnik podczas Otwartego Pucharu Polski Juniorek i Juniorów w Boguszowicach.

2024-02-17 21:41 Autor: Adam Doliba
Judo: Szymon Panek ze złotem Pucharu Polski juniorów
1

Ze złotym medalem z Pucharu Polski juniorów w Sochaczewie wrócił Szymon Panek z Polonii Rybnik.

2023-09-18 15:59 Autor: Adam Doliba
Polonia Rybnik: Szymon Panek brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów w judo
0

Dżudoka Polonii Rybnik, Szymon Panek, stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski juniorów w Radomiu.

2023-03-13 16:00 Autor: Adam Doliba