Bardzo dobry występ w Brnie zanotowały dżudoczki z Rybnika, które łącznie wywalczyły cztery medale.
Zawody Brno Cup 2020 najlepiej będą wspominać Agata Perenc (52 kg) i Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik, które w swoich kategoriach wagowych okazały się bezkonkurencyjne. Ta druga w finale pokonała inną rybniczankę, Annę Borowską (57 kg) z Kejza Team Rybnik. Ich finałowe starcie trwało 12 minut.
Czwarty medal dla Rybnika wywalczyła Zuzanna Łogożna, która gościnnie rywalizowała w kategorii do 63 kg. Dżudoczka Polonii zdobyła brąz.
Tagi: judo Rybnik, Polonia Rybnik, Kejza Team Rybnik, Agata Perenc, Julia Kowalczyk, Anna Borowska, Zuzanna Łogożna
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Szermierka: Alicja Klasik mistrzynią świata kadetek!
+71 / -3Wiceprezes Rybek Rybnik: Mrozek ignoruje miniżużlowców
+67 / -12Prezes Mrozek „nie pudruje”, ojciec żużlowca wydaje oświadczenie
+57 / -19Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak na podium drużynowych MŚ juniorek w szpadzie
+34 / -2Osłabione „Rekiny” pokazały charakter i zremisowały w Gdańsku
+38 / -8Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert