Siatkówka. II liga: TS Volley Rybnik po tie-breaku pokonał Spartę Volleyball Kraków

2024-01-21, Autor:

W 17. kolejce II ligi TS Volley Rybnik wygrał przed własną publicznością z UKS-em Spartą Volleyball Kraków. Było to ósme zwycięstwo naszych siatkarzy w tym sezonie.

Mecz TS Volley - UKS Sparta Volleyball był bardzo zacięty. W pierwszym secie rybniczanie wygrali 2 punktami 25:23. W drugim w tym samym stosunku zwyciężyli krakowianie. Trzecia partia to kolejny sukces gospodarzy (25:22), którzy nieco odpuścili w czwartym secie, przegranym 19:25.

O losach spotkania zdecydował tie-break. W nim lepiej zaprezentował się TS Volley, zwyciężając 15:10 i cały mecz 3:2.

Wielkie gratulacje! Tym bardziej, że nie mogliśmy wystąpić w pełnym składzie (kontuzje i choroby). Dziękujemy kibicom, którzy stworzyli świetną atmosferę i wspierali nasz zespół przez cały mecz – czytamy na stronie klubu.

Zobaczcie ostatnią akcję meczu i radość po jego zakończeniu:

II liga, 4. grupa – 17. kolejka:

Karpaty - PANS Krosno - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:0 (25:22, 25:17, 28:26) TS Volley Rybnik - UKS Sparta Volleyball Kraków 3:2 (25:23, 23:25, 25:22, 19:25, 15:10) Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce - AT Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:20, 25:21, 25:22) KS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:3 (24:26, 21:25, 19:25) AVIA Solar Sędziszów Małopolski - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:20, 25:21, 25:17) MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - Tyski Klub Siatkarski 1:3 (23:25, 24:26, 25:19, 22:25)