Ekstraliga futsalu kobiet: TS ROW Rybnik przegrał w Poznaniu

2023-12-12, Autor:

W 10. kolejce ekstraligi futsalu TS ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z AZS-em AUM Poznań.

Mecz w Poznaniu, w którym miejscowy AZS UAM podejmował TS ROW, lepiej rozpoczęły gospodynie. W 6. minucie wynik otworzyła Maja Kuleczka. Jeszcze w pierwszej połowie rybniczanki wyrównały po trafieniu Agaty Sobkowicz.

Wynik 1:1 utrzymywał się aż do 35. minuty. Wtedy w krótkim odstępie czasu dwa gole strzeliła Maja Kuleczka. Dzięki jej hat-trickowi AZS UAM zwyciężył 3:1.

W tabeli ekstraligi futsalu TS ROW zajmuje 6. miejsce.

W następnej kolejce rybnicki zespół podejmie KS AZS AWF Warszawa. Mecz odbędzie się w niedzielę 17 grudnia o godzinie 16:00 w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych przy ul Św. Józefa 30.