Ekstraliga futsalu. TS ROW Rybnik: show Marleny Jaszyk w meczu z Wandą Kraków

2024-03-25, Autor:

W 18. kolejce ekstraligi futsalu TS ROW Rybnik nie dał szans Wandzie Kraków, wygrywając 6:1.

W hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku piłkarki ROW-u odniosły przekonujące zwycięstwo z Wandą Kraków. Nasze „Frelki” wystrzelały się w pierwszej połowie, zdobywając w niej wszystkie sześć goli. Aż cztery z nich strzeliła Marlena Jaszyk, a po jednym dorzuciły Maja Stopka i Agata Sobkowicz.

W drugiej połowie trener gospodarzy dał szansę zmienniczkom. Z kolei ambitnie grające krakowianki, które przyjechały do Rybnika tylko z jedną rezerwową, zdołały odpowiedzieć bramką honorową. Jej autorką była Oliwia Szałaj.

Po zwycięstwie z Wandą 6:1 rybniczanki nadal zajmują czwarte miejsce w tabeli ekstraligi futsalu. Do strefy medalowej brakuje jednak niewiele.

Następny mecz TS ROW rozegra 7 kwietnia w Warszawie z AZS-em UW.

TS ROW Rybnik – Wanda Kraków 6:1 (6:0)

1:0 - Maja Stopka (3), 2:0 - Marlena Jaszyk (7), 3:0 - Marlena Jaszyk (7), 4:0 - Agata Sobkowicz (12), 5:0 - Marlena Jaszyk (16), 6:0 - Marlena Jaszyk (18), 6:1 - Oliwia Szałaj (33)

TS ROW: Dąbek (B), Bulavova, Łuczak, Jaszyk, Sobkowicz (C). Rezerwa: Stopka, Jasińska, Stopka, Cyganek, Kołek, Aumiller, Rozmus, Sok (B)