żużel Rybnik

Żużel: Rybnik zostaje w 1. lidze! Zadecydował ostatni bieg
8

Co to były za emocje! Rybnickie rekiny walczyły do samego końca i się udało. ROW pokonał Orzeł Łódź 47:43 i utrzymał się w 1 lidze.

2022-07-23 18:25 Autor: bf
Diabły za mocne dla Rekinów. Bonus wraca do Rybnika
6

Niemiecka drużyna Trans MF Landshut Devils okazała się za mocna dla naszych zawodników. Beniaminek pokonał na własnym torze KS ROW Rybnik 52:38. Rekinom udało się zdobyć u gospodarzy punkt bonusowy. W dwumeczu minimalnie lepsi okazali się rybniczanie.

2022-07-17 17:26 Autor: bf
Przełamanie ROW-u w meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Dwa punkty zostają w Rybniku
2

Po sześciu porażkach z rzędu w zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi żużlowcy ROW-u Rybnik pokonali Zdunek Wybrzeże Gdańsk 48:42.

2022-07-10 19:37 Autor: Adam Doliba
Woryna i Zengota daleko w 1. finale Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski
1

W 1. finale Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Grudziądzu nie powiodło się Kacprowi Worynie i Grzegorzowi Zengocie.

2022-07-09 22:27 Autor: Adam Doliba
Szymon Ludwiczak na najwyższym stopniu podium w 1. rundzie finału Pucharu Europy Par 250 cc
0

W Częstochowie odbył się pierwszy finał Pucharu Europy Par w kategorii 250 cc. W składzie reprezentacji Polski dobry występ zanotował rybniczanin, Szymon Ludwiczak.

2022-07-09 09:00 Autor: Adam Doliba
Żużel: ROW Rybnik ostatni w turnieju MMPPK
0

W Rzeszowie odbył się turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach ostatnie miejsce zajęli żużlowcy rybnickich „Rekinów”.

2022-07-08 17:00 Autor: Adam Doliba
Żużel: czy ROW Rybnik powstrzyma rozpędzone Zdunek Wybrzeże Gdańsk?
2

W zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi żużlowcy ROW-u Rybnik podejmą Zdunek Wybrzeże Gdańsk, które nie przegrało od czterech spotkań.

2022-07-08 21:38 Autor: Adam Doliba
Żużel: druga porażka ROW-u Rybnik z Cellfast Wilkami Krosno
4

Dziś na torze w Krośnie żużlowcy ROW-u Rybnik po raz drugi w tym sezonie przegrali z Cellfast Wilkami.

2022-07-03 17:02 Autor: Adam Doliba
Leon Madsen wygrał 1. rundę Tauron SEC w Rybniku
0

Dziś na stadionie żużlowym w Rybniku odbyły się pierwsze zawody z cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Wygrał Leon Madsen z Danii.

2022-07-02 21:32 Autor: Adam Doliba
Lista startowa 1. rundy Tauron SEC 2022 w Rybniku
0

Za nami losowanie numerów startowych na 1. rundę cyklu Tauron SEC 2022 w Rybniku, która została zaplanowana na 2 lipca o godz. 19:00.

2022-06-30 21:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe