Piłka nożna Rybnik

Potknięcie Pierwszego Chwałowice w klasie okręgowej
0

W meczu na szczycie w rybnickiej grupie klasy okręgowej Płomień Połomia lepszy od Pierwszego Chwałowice.

2020-11-23 21:26 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: piłkarze bez wypłat i zwycięstwa z Polonią Bytom. „Sytuacja jest dramatyczna”
1

W 18. kolejce III ligi ROW 1964 Rybnik przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Polonią Bytom. Mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem. W ten sposób podopieczni trenera Rolanda Buchały chcieli zademonstrować niezadowolenie z sytuacji w klubie.

2020-11-21 16:25 Autor: Adam Doliba
Klasa okręgowa: GKS Pierwszy Chwałowice nie zwalnia tempa
0

W ostatnich dniach kolejne mecze w rybnickiej grupie klasy okręgowej rozegrały drużyny z naszego miasta.

2020-11-16 15:49 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik wyszarpał remis w Lubinie
0

Piorunująca końcówka ROW-u 1964 w Lubinie! W meczu z rezerwami Zagłębia rybniczanie przegrywali do 87. minuty 0:2. Pomimo tego udało im się wyszarpać cenny punkt.

2020-11-14 15:52 Autor: ad
GKS Pierwszy Chwałowice liderem klasy okręgowej
0

Za nami 16. kolejka rybnickiej trzeciej grupy klasy okręgowej. Nowym liderem został GKS Pierwszy Chwałowice.

2020-11-09 18:34 Autor: ad
Były piłkarz ROW-u Rybnik Sebastian Musiolik z pierwszym golem we włoskiej Serie B
0

Ciekawostka z Włoch: były piłkarz ROW-u Rybnik, Sebastian Musiolik, strzelił swojego pierwszego gola w Serie B. Jego drużyna Pordenone Calcio zremisowała z Chievo Verona 1:1.

2020-11-08 12:10 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: remis z trzecią w tabeli Ślęzą Wrocław
2

W 16. kolejce III ligi ROW 1964 Rybnik zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Ślęzą Wrocław 1:1. Na gol Jakuba Kuczery w 53. minucie po kilkudziesięciu sekundach odpowiedział Mikołaj Wawrzyniak.

2020-11-07 16:08 Autor: Adam Doliba
Klasa okręgowa: niespodzianka w Niedobczycach. Rymer lepszy od Fortecy!
2

Coraz lepiej w rybnickiej grupie klasy okręgowej radzą sobie drużyny z naszego miasta.

2020-11-02 21:04 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik: klęska w meczu z Piastem Żmigród. Dwie czerwone kartki!
0

W 15. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Piastem Żmigród.

2020-10-31 15:57 Autor: ad
Puchar Polski podokręgu Rybnik: znamy pary półfinałowe
0

Za nami ostatni mecz III rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik. W półfinałach zobaczymy jedną drużynę z naszego miasta.

2020-10-30 09:16 Autor: Adam Doliba