Kultura, rozrywka i edukacja

Zagraj w Wakacyjnym Turnieju Fify

2013-06-19, Autor:
Rybnicki GamePub zaprasza do wspólnej zabawy i rywalizacji w Wakacyjnym Turnieju Fify 2013. Do wygrania wiele ciekawych nagród, w tym sensor Xbox Kinect.

Wakacyjny Turniej Fify 2013 rozgrywany będzie w rybnickim GamePubie i trwać będzie od 30 czerwca do 1 września. – Turniejowe mecze rozgrywane będą w każdą niedzielę od godz. 18:00 na Xbox 360. W sumie każdy z graczy rozegra około 10 spotkań jednego dnia. System będzie podobny do rozgrywek Grand Prix na żużlu. Punkty naliczane będą do klasyfikacji generalnej za każdy wygrany lub zremisowany mecz. Na koniec punktacja zostanie podliczona – tłumaczą organizatorzy. Jedno spotkanie będzie trwać 10 minut.

Na trzech najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma m.in. sensor Xbox Kinect oraz Wakacyjny Puchar Fify 2013.

– Uczestnicy nie mają obowiązku uczestniczenia w każdej odsłonie pucharu. Mamy świadomość, że są wakacje i inne obowiązki wzywają. Jednak wtedy należy pamiętać o stracie punktów – dodają organizatorzy.

Zapisy trwają do 27 czerwca w GamePubie (ul. Rudzka, naprzeciwko Kampusu). Wpisowe wynosi 20 zł.

Regulamin gry:

W każdą niedzielę zostanie rozegrana odsłona Wakacyjnego Pucharu Fify 2013. Za wygrany mecz automatycznie dopisywane będą 3 punkty, a za remis jeden pkt. Premiowane będą również zwycięstwa w poszczególnych odsłonach zawodów. Za jedną niedzielną wygraną będzie można zyskać dodatkowo 5 punktów, za drugie miejsce – 3 pkt, a za trzecie jedno "oczko".

Zagranie ręką: wyłączone
system obrony: obrona taktyczna (obowiązkowe)

Mecze trwają po 10 min. (dwie połowy po 5 min.)

W przypadku równej ilości punktów w grupie, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę
- różnicę bramek
- bezpośredni pojedynek
- jeżeli dalej nie ma rozstrzygnięcia, stosujemy dogrywkę.

W przypadku remisu w fazie pucharowej, rozgrywana będzie dogrywka. Jeśli nadal nie będzie zwycięzcy o wszystkim zdecydują rzuty karne.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0