RCSW Fighter Rybnik z 5 medalami mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców

2023-06-16, Autor:

Klub Rybnickie Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter - TKM” świętował kolejny sportowy sukces.

Zawodnicy klubu RCSW Fighter wzięli udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w Radzyniu Podlaskim. Z imprezy wrócili z 5 medalami.

Patryk Kula, który został mistrzem Polski w konkurencji indywidualnych walk juniorów do 62 kg zdobył złoty medal oraz dwa srebra: 2 miejsce w konkurencji indywidualnych układów formalnych młodzieżowców 5-1 kup oraz 2 miejsce w konkurencji indywidualnych walk młodzieżowców do 63 kg.

Dawid Kula zdobył srebrny medal w konkurencji indywidualnych układów formalnych młodzieżowców II-III Dan, a Dawid Wala wywalczył brąz w konkurencji techniki specjalnych juniorów.

Każdy z tej trójki zapracował sobie na ten wynik. Zdecydowanie dla każdego jest to kolejny krok do przodu w rozwoju, a my trenerzy RCSW Fighter możemy się tylko cieszyć, że mamy takie osoby obok siebie. Szczerze i z całego serca gratuluję i dziękuję za ten czas i te niesamowite emocje – powiedział trener Łukasz Kubiak.

RCSW zakończył mistrzostwa na wysokim 11 miejscu w klasyfikacji generalnej na 42 startujące kluby z całej Polski.

Z tego miejsca składamy podziękowania dla naszych zawodników, którzy dali nam kolejną dawkę niesamowitych wrażeń, emocji i świetne wyniki sportowe. Podziękowania należą się również naszym kibicom, sympatykom i rodzicom naszych zawodników za okazane wparcie. Dziękujemy również Radzyńskiemu Sportowemu Centrum Taekwon-do na czele z kolegą Łukaszem Ciężkim za bardzo dobrze zorganizowane mistrzostwa.

Oceń publikację: + 1 + 44 - 1 - 0