Kradzież miała miejsce z 21 na 22 maja przy ul. Patriotów w Rybniku – Boguszowicach. Złodzieje wyważyli drzwi i bez większego trudu weszli do sklepu. Ich łupem padły papierosy i alkohol. Właściciel sklepu straty oszacował na 10 tysięcy zł.
Nie było świadków zdarzenia. Policja szuka sprawców.
Mieszkam w Boguszowicach ponad rok i to co się dzieje koło poczty (w innych miejscach też) jest nienormalne. Piją, wrzeszczą, krzyczą itp. Najbardziej denerwujący jest fakt, że policja jest sto metrów dalej i co sobie z tego robi? Przecież słychac na pół osiedla jak jakiś idoiota krzyczy a policjanci nie słyszą? Może na ponowne badania wstępne albo chociaż okresowe? Więcej patroli na takim osiedlu! Jeden samochód (porażka!) i jeżdżą wokół Lompy... "Nie podejmują interwencji, bo nikt nie zgłaszał" - taka ciekawostka z ust policjanta... Nic dodać nic ująć.
2011-05-23 12:19:56 ~WciagamWasNosem
~thomas_k7 - Jak chcesz mieć ciszę i spokój proponuje przeprowadzke na wieś, będziesz w ciszy i spokoju wąchał zapachy spuszczanego przez sąsiada szamba na Twoją działkę ;)
2011-05-23 14:14:37 ~jan karolewski
WciagamWasNosem > chyba juz od dwoch lat nikt nie ma prawa miec szamba w tymi pieknym miescie- gdyz kanalizacja ze srodków uninych dotarła wszedzie. no i prawo zakazuje i nakazuje .......
2011-05-23 19:06:42 ~martinezco4
Czemu mnie to nie dziwi hehe.Boguszowice City kto wlezie ten zabity.Powinni to cos zrównac z ziemia i postawic nowe osiedla, moze patologie sie skończy
2011-05-23 21:23:28 ~stfu1
zaorac
2011-05-23 22:54:26 ~minges
martinezco i stfu - jasne, widać jacy jesteście ograniczeni, tak tak na łatwiznę iść, "zaorać", "zrównać z ziemią", prezentujecie typowe stereotypowe myślenie! Policja na tym osiedlu nic nie robi, problem też w tym, że część ludzi jest niereformowalna i mają ubaw i powód do dumy jak ich dzielnicowy spisze. Poza tym mieszka tu wielu porządnych ludzi, a stereotyp "kto wlezie - zabity" jest nieaktualny już od dobrych kilku-kilkunastu lat! A morderstwa i tym podobne wydarzenia z ostatnich lat miały miejsce w sąsiednich Boguszowicach Starych w obrębie tamtego osiedla (Manhattan), a nie na Pekinie. Ot tyle w temacie.
2011-05-25 00:35:50 ~dominika40
Ci co ukradli to teraz długo nie będą wykrzykiwać na osiedlu . Po prostu siedzą w domu , na stole zdobyczna gorzałka i zapalić mają co. Do nocnego po nalewkę nie muszą biegać i wykrzykiwać przy okazji ...jak to pijani :)
Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.