Energetyk ROW: BKS nadal bez porażki

2010-09-26, Autor:
W meczu na szczycie III ligi (grupa opolsko-śląska) Energetyk ROW Rybnik zremisował w Bielsku z BKS-em 1:1.

Na boisku w Bielsku piłkarze Energetyka ROW zmierzyli się z liderem rozgrywek, który w tym sezonie nie doznał jeszcze porażki. Rybniczanie byli bliscy przełamania świetnej passy BKS-u. Tuż przed przerwą na prowadzenie swoją drużynę wyprowadził Kamil Kostecki. Do utrzymania wyniku 1:0 zabrakło kilkunastu minut. Gospodarze wyrównali dzięki trafieniu Damiana Zdolskiego. Tym samym rybniczanie zanotowali pierwszy w tym sezonie remis, a BKS pozostał drużyną bez porażki.

W pozostałych meczach na uwagę zasługuje bezbramkowy remis Oderki OpolePolonią Łaziska Górne. W ciekawym spotkaniu w Pawłowicach Pniówek zremisował z LZS-em Piotrówka 1:1. Warto dodać, że gospodarze uratowali jeden punkt w ostatniej minucie meczu. W spotkaniu drugiej w tabeli Skałki ŻabnicaRozwojem Katowice nie padła ani jedna bramka.

BKS Stal Bielsko-Biała - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)

0:1 - Kamil Kostecki (43), 1:1 - Damian Zdolski (74)

BKS: Zieliński - Mrozek, Baron, Boczek, Gęsikowski (63. Skorupski), Zdolski, Antczak, Musiał, Wawrzyniak (85. Jurczak), Rejmanowski, Wojtków (89. Bydliński).

ROW: Paś - Krotofil, Bober, Wrześniak, Kasprzak (71. Janik), Wójcik (81. Cieślak), Bonk, Andraszak (84. Grolik), Wieczorek (89. Kapinos), Kostecki, Kocur.